Strona główna
 

Lubartowiak

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie


18
Wrz
Petycja i Wniosek na mocy art. 61 i 63 Konstytucji RP w związku z art. 241 KPA (Dz.U.2016.23) PDF Drukuj Email

Kierownik Jednostki Samorządu Terytorialnego (dalej JST)  - w rozumieniu art. 33 ust. 3 Ustawy o samorządzie gminnym  (Dz.U.2016.446 j.t.)

 

Dane wnioskodawcy znajdują się poniżej oraz - w załączonym pliku sygnowanym kwalifikowanym podpisem elektronicznym  - stosownie do dyspozycji Ustawy z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (Dz.U.2016.1579 dnia 2016.09.29) oraz przepisów art. 4 ust. 5 Ustawy o petycjach (Dz.U.2014.1195 z dnia 2014.09.05) - Data dostarczenia - zgodna z dyspozycją art. 61 pkt. 2 Ustawy Kodeks Cywilny (Dz. U. 2014.121 j.t.)

 

§1) Na mocy art. 63 Konstytucji RP w trybie Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz.U.2014.1195 z dnia 2014.09.05) w związku z  art. 241 Kodeksu postępowania administracyjnego, wnosimy petycję do Kierownika JST (Wójta/Burmistrza/Prezydenta) - o przekazanie poniższego wniosku -  do podległych Placówek Oświatowych -  scilicet: wszystkich szkół podstawowych.

 

§2) Fakultatywnie Prosimy również o przekazanie petycji do Szkół Podstawowych miejscowo właściwych dla Gminy/Miasta, których organem założycielskim jest Fundacja/Stowarzyszenie.

 

§3) Jak zwykle - wnosimy o zwrotne potwierdzenie - otrzymania niniejszej petycji  przez Gminę oraz opublikowanie treści petycji na stronie internetowej podmiotu rozpatrującego petycję lub urzędu go obsługującego (Adresata)  - na podstawie art. 8 ust. 1 ww. Ustawy o petycjach - co jest jednoznaczne z wyrażeniem zgodny na publikację wszystkich danych Podmiotu Wnoszącego Petycję. Chcemy działać w pełni jawnie i transparentnie.

 

Niniejszy wniosek przekazujemy za pośrednictwem JST, gdyż jak wynika z przeprowadzonej analizy część szkół, nadzorowanych Gminy/Miasta -   nie posiada elektronicznych skrzynek podawczych w rozumieniu art. 16 Ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne - zintegrowanych z elektronicznym dziennikiem korespondencji.

 

Rzeczone potwierdzenie wraz z informacją z wyszczególnieniem placówek oświatowych, nadzorowanych przez JST, wnosimy o przekazanie wnioskodawcy w formie elektronicznej, w rozumieniu art. 14 ust. 1 KPA  - potwierdzenie i odpowiedź (specyfikacja jednostek organizacyjnych) nie muszą być sygnowane podpisem elektronicznym.

 

----------- koniec części dotyczącej wniosku kierowanego do Gminy ---------------

 

 

Wniosek właściwy - do przekazania Kierownikom podległych jednostek organizacyjnych (placówek oświatowych)

 

Szanowna Pani

Szanowny Pan

Dyrektor Szkoły Podstawowej

 

I Petycja

§1) Na mocy art. 63 Konstytucji RP w trybie Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz.U.2014.1195 z dnia 2014.09.05) w związku z  art. 241 Ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, wnosimy petycję do Dyrektora Szkoły o dokonanie wewnętrznej analizy stanu faktycznego, panującego w Jednostce  - na dzień złożenia wniosku, w przedmiocie kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych w szkołach.

 

Więcej…
 
01
Wrz
Listy klas I PDF Drukuj Email
Klasa I a
Wychowawca:
– mgr Katarzyna Romanek

1.    Białek Piotr
2.    Brzyski Oliwier
3.    Budzki Bartosz
4.    Chwesiuk Gabriela
5.    Gnyp Karol
6.    Jach Marcel
7.    Jankowski Krzysztof
8.    Kędzior Kaja
9.    Kicińska Maja
10.    Konstrat Hubert
11.    Kubiak Iga
12.    Malczewski Maksymilian
13.    Mazurek Dawid
14.    Michna Jan
15.    Pasek Jakub
16.    Reszka Bogdan
17.    Sagan Klaudia
18.    Szymczak Martyna
19.    Wasak Amelia
20.    Waśkowicz Martyna
21.    Więsyk Amelia
22.    Włoch Adrian
23.    Wrzecion Emilia
24.    Zielińska Natalia

Klasa I b
Wychowawca:
– mgr Magdalena Kwiatkowska

1.    Białoszewski Hubert
2.    Dziuba Krzysztof
3.    Ferenc Filip
4.    Gdula Julia
5.    Góźdź Oskar
6.    Grzegorczyk Aleksandra
7.    Gwóźdź Miłosz
8.    Iwanek Nikola
9.    Kowalik Magdalena
10.    Kozicki Kacper
11.    Kozicki Szymon
12.    Koziński Janusz
13.    Meksuła Olaf
14.    Murak Iga
15.    Paprocki Andrzej
16.    Pilarczyk Sara
17.    Pożarowszczyk Bartłomiej
18.    Seweryn Stella
19.    Soroka Łucja
20.    Weremczuk Stanisław
21.    Wetoszka Aleksandra
22.    Zbiciak Joanna
23.    Zbiciak Zuzanna
24.    Zmysłowski Juliusz

Klasa I
Wychowawca:
– mgr Anna Wiącek

1.    Barwińska Julia
2.    Dec Filip
3.    Jakubska Olivia
4.    Jezior Adam
5.    Jezior Julian
6.    Karczewski Igor
7.    Kępa Kornelia
8.    Kopeć Tymoteusz
9.    Małyska Julia
10.    Marzęda Zuzanna
11.    Mitruk Hanna
12.    Mitura Aleksander
13.    Nowak Aleksandra
14.    Paśnik Karol
15.    Patrzylas Fabian
16.    Rola Dawid
17.    Romanek Nadia
18.    Skórka Szymon
19.    Sokół Filip
20.    Symbor Amelia
21.    Szczepaniak Szymon
22.    Szostak Kaja
23.    Tchórz Adrian
24.    Wójcik Jagoda
Klasa I
Wychowawca:
– mgr Anetta Bober

1.    Abramiuk Antonina
2.    Adamczyk Aleksandra
3.    Aftyka Jakub
4.    Czarnota Filip
5.    Czarnota Weronika
6.    Czuchryta Kacper
7.    Derecka Alicja
8.    Karwat Kalina
9.    Kozicki Bartosz
10.    Kusyk Kacper
11.    Kuźma Natasza
12.    Łata Patryk
13.    Majcher Iga
14.    Mika Aleksander
15.    Olkiewicz Miłosz
16.    Pełka Daniel
17.    Rusinek Patrycja
18.    Sawicka Alicja
19.    Smyl Martyna
20.    Suchodolski Jakub
21.    Szalast Jeremi
22.    Szostak Alicja
23.    Tkaczyk Klara
24.    Turowski Eryk
Klasa I
Wychowawca:
– mgr Krystyna Bunia-Maleszyk

1.    Antoniak Szymon
2.    Bajko Jakub
3.    Bożym Maria
4.    Bronisz Wojciech
5.    Budzyńska Iga
6.    Caban Julia
7.    Czukiewski Michał
8.    Dzięgiel Alicja
9.    Filipek Jakub
10.    Gliwka Szymon
11.    Klej Lena
12.    Kobyłko Zuzanna
13.    Kocełuch Lena
14.    Kuśmirek Iga
15.    Matyjaszczyk Aleksander
16.    Michalak Dawid
17.    Misiak Marcel
18.    Mrozowski Alan
19.    Mrozowski Arkadiusz
20.    Puzon Weronika
21.    Rola Dawid
22.    Siwek Kamil
23.    Targoński Mikołaj
24.    Włodarczyk Alan
 
01
Wrz
Listy grup 0a i 0b PDF Drukuj Email
Grupa 0 a
mgr Urszula Banucha

1.    Antoniak Lena
2.    Bartkowicz Lena
3.    Błaszczak Alicja
4.    Brzeziński Walentino
5.    Cybula Kornelia
6.    Demucha Emilia
7.    Domańska Aleksandra
8.    Dudek Natalia
9.    Ferenc Magdalena
10.    Flisiak Sylwia
11.    Gierach Karolina
12.    Grymuza Szymon
13.    Kobyłka Maria
14.    Kornacki Adrian
15.    Kusyk Kacper
16.    Misiurski Szymon
17.    Młynarska Oktawia
18.    Piwko Krzysztof
19.    Potocki Miłosz
20.    Pulińska Maja
21.    Rewucka Oliwia
22.    Włoch Julita
23.    Wolski Filip
24.    Wołowicz Wiktoria
Grupa 0 b
mgr Edyta Biskup

1.    Brzyski Miłosz
2.    Ciołek Joanna
3.    Drewienkowski Mateusz
4.    Filipek Bartłomiej
5.    Iwan Szymon
6.    Kościołek Arkadiusz
7.    Kowalczyk Maja
8.    Kutnik Igor
9.    Kutnik Julita
10.    Kuźma Jakub
11.    Kuźma Lena
12.    Ligęza Filip
13.    Lipska Klara
14.    Maluga Pola
15.    Mołda Nikola
16.    Obodziński Franciszek
17.    Pilsak Bartosz
18.    Robak Bartosz
19.    Soroka Emilia
20.    Sulowski Alan
21.    Tchórz Krzysztof
22.    Urban Maja
23.    Wnęk Martyna
24.    Woliński Michał
25.    Woliński Piotr
 
01
Wrz
Komunikat PDF Drukuj Email

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie
4 września 2017 r.

  • klasy IV-VII i klasy gimnazjalne – godzina 930
  • klasy 0-III – godzina 1030
 
30
Sie
PODRĘCZNIKI PDF Drukuj Email

Informujemy, że są już dostępne podręczniki dla wszystkich klas I-VII.

Zapraszamy po ich odbiór rodziców/opiekunów prawnych w dniach:
30 VIII (środa); 31 VIII (czwartek); 1 IX (piątek); 4 IX (poniedziałek) w godzinach 930 – 1330.

Książki są udostępniane na terenie szkoły w dwóch miejscach:

  • Świetlica → podręczniki dla klas I, IV, VI, VII
  • Biblioteka  → podręczniki dla klas II, III, V

Z przyczyn od nas niezależnych zestawy dla klas I, IV, VII są niekompletne.

Brakujące podręczniki i zeszyty ćwiczeń uczniowie otrzymają we wrześniu.

Od 5 IX  (wtorek) zestawy dla wszystkich klas będą udostępniane w pomieszczeniu biblioteki szkolnej w godzinach 730 – 1630.

Zapraszamy

 
29
Sie
Listy klas 0-I PDF Drukuj Email

Grupa 0

1.    Antoniak Lena
2.    Brzeziński Walentino
3.    Ciołek Joanna
4.    Drewienkowski Mateusz
5.    Filipek Bartłomiej
6.    Iwan Szymon
7.    Kościołek Arkadiusz
8.    Kowalczyk Maja
9.    Kutnik Igor
10.    Kutnik Julita
11.    Kuźma Jakub
12.    Kuźma Lena
13.    Ligęza Filip
14.    Lipska Klara
15.    Mołda Nikola
16.    Obodziński Franciszek
17.    Pilsak Bartosz
18.    Robak Bartosz
19.    Soroka Emilia
20.    Sulowski Alan
21.    Tchórz Krzysztof
22.    Urban Maja
23.    Wnęk Martyna
24.    Woliński Michał
25.    Woliński Piotr

Grupa 0

1.    Bartkowicz Lena
2.    Błaszczak Alicja
3.    Brzyski Miłosz
4.    Cybula Kornelia
5.    Demucha Emilia
6.    Domańska Aleksandra
7.    Dudek Natalia
8.    Ferenc Magdalena
9.    Flisiak Sylwia
10.    Gierach Karolina
11.    Grymuza Szymon
12.    Kobyłka Maria
13.    Kornacki Adrian
14.    Kusyk Kacper
15.    Maluga Pola
16.    Misiurski Szymon
17.    Młynarska Oktawia
18.    Piwko Krzysztof
19.    Potocki Miłosz
20.    Pulińska Maja
21.    Rewucka Oliwia
22.    Włoch Julita
23.    Wolski Filip
24.    Wołowicz Wiktoria
Klasa I a
Wychowawca:
mgr Katarzyna Romanek

1.    Białek Piotr
2.    Brzyski Oliwier
3.    Budzki Bartosz
4.    Chwesiuk Gabriela
5.    Gnyp Karol
6.    Jach Marcel
7.    Jankowski Krzysztof
8.    Kędzior Kaja
9.    Kicińska Maja
10.    Konstrat Hubert
11.    Kubiak Iga
12.    Malczewski Maksymilian
13.    Mazurek Dawid
14.    Michna Jan
15.    Pasek Jakub
16.    Reszka Bogdan
17.    Sagan Klaudia
18.    Szymczak Martyna
19.    Wasak Amelia
20.    Waśkowicz Martyna
21.    Więsyk Amelia
22.    Włoch Adrian
23.    Wrzecion Emilia
24.    Zielińska Natalia

Klasa I b

Wychowawca:
mgr Magdalena Kwiatkowska

1.    Białoszewski Hubert
2.    Dziuba Krzysztof
3.    Ferenc Filip
4.    Gdula Julia
5.    Góźdź Oskar
6.    Grzegorczyk Aleksandra
7.    Gwóźdź Miłosz
8.    Iwanek Nikola
9.    Kowalik Magdalena
10.    Kozicki Kacper
11.    Kozicki Szymon
12.    Koziński Janusz
13.    Meksuła Olaf
14.    Murak Iga
15.    Paprocki Andrzej
16.    Pilarczyk Sara
17.    Pożarowszczyk Bartłomiej
18.    Seweryn Stella
19.    Soroka Łucja
20.    Weremczuk Stanisław
21.    Wetoszka Aleksandra
22.    Zbiciak Joanna
23.    Zbiciak Zuzanna
24.    Zmysłowski Juliusz



Klasa I


1.    Bożym Maria
2.    Dec Filip
3.    Jakubska Olivia
4.    Jezior Adam
5.    Jezior Julian
6.    Karczewski Igor
7.    Karwat Kalina
8.    Kępa Kornelia
9.    Kopeć Tymoteusz
10.    Małyska Julia
11.    Marzęda Zuzanna
12.    Mitura Aleksander
13.    Nowak Aleksandra
14.    Paśnik Karol
15.    Patrzylas Fabian
16.    Rola Dawid
17.    Romanek Nadia
18.    Skórka Szymon
19.    Sokół Filip
20.    Symbor Amelia
21.    Szczepaniak Szymon
22.    Szostak Kaja
23.    Tchórz Adrian
24.    Wójcik Jagoda
Klasa I


1.    Abramiuk Antonina
2.    Adamczyk Aleksandra
3.    Czarnota Filip
4.    Czarnota Weronika
5.    Czuchryta Kacper
6.    Derecka Alicja
7.    Dzięgiel Alicja
8.    Klej Lena
9.    Kozicki Bartosz
10.    Kusyk Kacper
11.    Kuźma Natasza
12.    Łata Patryk
13.    Majcher Iga
14.    Mika Aleksander
15.    Olkiewicz Miłosz
16.    Pełka Daniel
17.    Rola Dawid
18.    Rusinek Patrycja
19.    Sawicka Alicja
20.    Suchodolski Jakub
21.    Szalast Jeremi
22.    Szostak Alicja
23.    Tkaczyk Klara
24.    Turowski Eryk
Klasa I


1.    Aftyka Jakub
2.    Antoniak Szymon
3.    Bajko Jakub
4.    Barwińska Julia
5.    Bronisz Wojciech
6.    Budzyńska Iga
7.    Caban Julia
8.    Czukiewski Michał
9.    Filipek Jakub
10.    Gliwka Szymon
11.    Kobyłko Zuzanna
12.    Kocełuch Lena
13.    Kuśmirek Iga
14.    Matyjaszczyk Aleksander
15.    Michalak Dawid
16.    Misiak Marcel
17.    Mitruk Hanna
18.    Mrozowski Alan
19.    Mrozowski Arkadiusz
20.    Puzon Weronika
21.    Siwek Kamil
22.    Smyl Martyna
23.    Targoński Mikołaj
24.    Włodarczyk Alan


*do dnia 31 sierpnia br. do godziny 1500 istnieje możliwość zamiany grup  po uprzednim złożeniu podania do  Dyrektora Szkoły

 
23
Sie
PODRĘCZNIKI PDF Drukuj Email

Informujemy, że są już dostępne podręczniki dla klas II, V, VI.

W związku z tym zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych uczniów po odbiór zestawów książek.

Podręczniki wydawane będą w dniach 24 VIII 2017 r. (czwartek) oraz 25 VIII 2017 r. (piątek) w godzinach 900 – 1500 w poniżej wymienionych miejscach na terenie szkoły:

  • klasy II, V – biblioteka szkolna
  • klasy VI – świetlica szkolna

W najbliższym czasie podamy informacje o kolejnych terminach udostępniania podręczników.

Wszyscy uczniowie klas I-VII otrzymają podręczniki dotacyjne, bezpłatne; oprócz religii.

 

Zapraszamy

 
01
Sie
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY PDF Drukuj Email

Szkoła Podstawowa Nr 3
im. Piotra Firleja
21-100 Lubartów, ul. 1-go Maja 66-74
tel. 81-855-30-55 tel./fax. 855-62-17
NIP 714-16-98-710 REGON 431158368

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie informuje, że w dniu 28.07.2016 r. o godz. 09.10 w siedzibie Szkoły Podstawowej Nr. 3 w Lubartowie, przy ulicy 1-go Maja 66-74 został przeprowadzony przetarg nieograniczony na: sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych do stołówki w Szkole Podstawowej Nr 3 w Lubartowie na rok 2017-2018.

Komisja przetargowa w składzie:
1. Halina Kukier - przewodniczący komisji
2. Emilia Kobiałka -  sekretarz komisji
3. Beata Kusyk - członek komisji

dokonała indywidualnej oceny prawidłowo złożonych  ofert.

Dostawa wyrobów garmażeryjnych:

  1. Gizet S.J. ul. Krzywe Koło 53 Lubartów 21-100       30 355,50   pkt. 80
  2. EMBRO ul Chopina 35 Lubartów 21-100                 33 285,00   pkt. 73
  3. ALICJA ul Hrubieszowska 54 b Chełm 22-100          24 159,45  pkt. 100
  4. GOŚCINIEC  Wolka 17 b Lublin 20-258                   28 683,90  pkt. 85

Dostawa różnych art. spożywczych

  1. GULIK ul. Długa 2  Płochocin 05-860                                                     56 524,97  pkt. 88
  2. Handel – Produkcja – Usługi J. Smyk ul Rynek I 22  21-100 Lubartów  51   765,66 pkt. 96
  3. ALMAX  Panieńszczyzna  Jastków 21-002                                               49 504,62  pkt. 100

Dostawa mięsa i wędliny

  1. PUBLIMAR ul Związkowa 10 Lublin 20-148              76 056,91  pkt. 84
  2. EB SP. ZO.O. ul Cisowa 9 Lublin 20-703                  65 955,33  pkt. 96
  3. GIZET  S.J. ul. Krzywe Koło 53 Lubartów 21-100     63 326,92  pkt. 100

Dostawa nabiału i produktów mleczarskich

  1. Handel – Produkcja – Usługi J. Smyk ul Rynek I 22    21-100 Lubartów  19 433,71 pkt.100
  2. ALMAX  Panieńszczyzna  Jastków 21-002                                               21 218,61 pkt. 99

Dostawa warzyw i owoców

  1. Handel – Produkcja – Usługi J. Smyk ul Rynek I 22    21-100 Lubartów  39620,61 pkt. 100

Dostawa mrożonek

  1. P HU BEST ul Nowodworska 1 h    21-100 Lubartów     16 308,28    pkt. 100
  2. REN SP. Z O.O. ul Tartaczna 3  26-600 Radom              17 599,58    pkt. 93

Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych

  1. SZCZYGIEŁEK ul Powstańców Warszawy 42     21-100 Lubartów           6 678,75  pkt.  83
  2. Piekarnia „Kajzerka” Lisów 27    21-100 Lubartów                                6 491,70  pkt.  85
  3. Społem Lubartów ul. Lubelska 11   21-100 Lubartów                           5 487,93 pkt. 100

Wyniki przetargu:

  1. warzywa, owoce, jaja - Handel Produkcja Usługi Rafał Smyk Lubartów
  2. mrożonki - PHU BEST Lubartów
  3. różne produkty spożywcze- Almax Dystrybucja Panieńszczyzna
  4. nabiał i produkty mleczarskie Handel – Produkcja – Usługi J. Smyk ul Rynek I 22    Lubartów
  5. mięso i wędliny - GIZET  S.J. ul. Krzywe Koło 53 Lubartów
  6. wyroby garmażeryjne  - ALICJA Tomasz Traczuk  Chełm

Oferty są ważne, posiadają komplet dokumentów, nie podlegają wykluczeniu, i mieszczą się w przedziale cenowym, który Zamawiający przeznaczy na realizację Zamówienia.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 27

jex © 2017 SP3 Lubartów.
Serwis działa już
2124 dni.
 

Dziś imieniny obchodzą:
Dora, Gerard, Teodor

 

 

 

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Sonda

Jakiego portau społecznościowego używasz?