Strona główna
 

Lubartowiak

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie


23
Maj
Nagranie płyty PDF Drukuj Email

18 maja 2017r. grupa dziewczynek z klasy 0b przeżyła niezwykłą przygodę. Zostały one zaproszone do studia pana Alfreda Kędziory w celu nagrania na płytę kolędy.  Jest to nagroda za piękny śpiew podczas koncertu „Przedszkolaków kolędowanie”.

Kolędę „Gdy śliczna panna” zaśpiewała Hania Mitruk z zespołem (Iga Murak, Łucja Soroka, Stella Seweryn, Julia Gdula).  Niestety (z powodów zdrowotnych) w nagraniu nie wzięła udziału Madzia Kowalik.

  • zdj_1
  • zdj_2

To było ciekawe doświadczenie!

M.Kwiatkowska

 
16
Maj
Rozdanie nagród z konkursu "PISANKA WIELKANOCNA" PDF Drukuj Email

W dniu 12.05.2017 odbyło się rozdanie nagród z konkursu "PISANKA WIELKANOCNA", w którym brało udział 62 uczniów naszej szkoły. Zwycięzcy nagrodzeni zostali odtwarzaczami mp3, pamięcią usb - pendrive, zegarkami z kalkulatorem oraz upominkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki - jajka śmigusówki.

  • zdj_4
  • zdj_21

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym.

Anna Mioduchowska, Robert Janikowski

 

 
15
Maj
XXX MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ REKREACYJNO – SPORTOWY KLAS IV-VI „ O UŚMIECH DZIECKA” PDF Drukuj Email

W dniu 27.04.2017 odbył się  XXX edycja turnieju „ O uśmiech dziecka” Udział wzięło 72 zawodników Szkół Podstawowych Miasta Lubartowa.

SP1 w Lubartowie  - opiekunowie – Roman Janek i Wojciech Rudziński

SP3 w Lubartowie - opiekunowie -  Aleksandra Berger i Mariusz Suska

SP4  w Lubartowie - opiekunowie - Dariusz Podleśny i Małgorzata Stępień

Otwarcia turnieju dokonał burmistrz miasta Lubartów  Janusz Bodziacki i wicedyrektor II LO w Lubartowie Teresa Rojek. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwali młodzieżowi sędziowie z II LO w Lubartowie pod opieką Ryszarda Gieracha.

Turniej rozgrywany był w 14 konkurencjach (9 konkurencji dla całych zespołów , 3 konkurencje dla poszczególnych roczników oraz po jednej konkurencji dla dziewcząt i chłopców ) sprawdzających szybkość, zwinność, zręczność, skoczność oraz celność.

Podczas Turnieju zorganizowano dodatkowe zadania dla opiekunów a ich wysiłek nagrodzono słodkimi nagrodami.

W wyniku sportowej ale zarazem bardzo zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają  się następująco :

I miejsce    –   Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie

II miejsce   –   Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

III miejsce  –   Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie

Startujące Szkoły otrzymały otrzymały pamiątkowymi puchary i dyplomy.

  • zdj_3
  • zdj_5

Skład drużyny SP 3 w Lubartowie: Bednarska Maja IVD, Mitura Maja IVB, Budzyńska Natalia IVD, Klimkiewicz Lena IVB, Rafał Alicja VE, Golak Kinga VE, Bronisz Nicol VE, Maksuła Martyna VD, Rysiowska Sylwia VIB, Góźdź Adianna VI A, Baluk Justyna VIB, Przyśiężniak Gabriela VID, Kędzior Alan IVA, Ozon Szymon IVB, Nowacki Szymon IV D, Woźniak Wiktor  IV A, Dec Kacper VA, Grzelak Olaf VE, Pawłowski Rafał VE, Misiak Jan VD, Biały Michał VIC, Malicki Arkadiusz VIA, Gajos Paweł VIB.


 
14
Maj
SZKOLNA STOŁÓWKA Z DELMĄ PDF Drukuj Email

Nasza szkoła bierze udział w programie "EKSTRA SZKOLNA STOŁÓWKA Z DELMĄ EKSTRA"

Bardzo prosimy o głosowanie:

http://www.extrastolowki.pl/#glosuj

Głosowanie trwa do 31 maja 2017.

Każdego dnia można oddać na nas 1 głos z 1 adresu mailowego.

 
11
Maj
Szkolne eliminacje do XX Wojewódzkiego Konkursu Filatelistycznego z cyklu „Moja Mała Ojczyzna”, pt. „Poznajemy Gminę Kamionka i wiedzę o podstawach filatelistyki” już za nami ! PDF Drukuj Email

W dniu 11 maja 2017 roku odbyły się eliminacje szkolne do XX Wojewódzkiego Konkursu Filatelistycznego z cyklu „Moja Mała Ojczyzna”, pt. „Poznajemy Gminę Kamionka i wiedzę o podstawach filatelistyki”.
W etapie szkolnym wzięło udział 8 chętnych uczennic z klas V-VI, które przygotowywały się na podstawie gotowych, ale bardzo obszernych materiałów dotyczących informacji o historii i walorach przyrodniczo-krajobrazowych miejscowości gminy Kamionka oraz z zakresu wiedzy o filatelistyce.
Konkurs miał formę pisemną. Test z pytaniami otwartymi składał się z części dotyczącej wiedzy z filatelistyki oraz wiedzy o gminie Kamionka.
Zgodnie z regulaminem nadesłanym przez organizatorów naszą szkołę w finale może reprezentować 3 uczniów.
Po sprawdzeniu prac konkursowych okazało się, że  I miejsce w eliminacjach szkolnych zdobyła Karina Szczepaniak , uczennica klasy Vc, II miejsce zdobyła Aleksandra Brynda z klasy VIe, a III Aleksandra Sidor z klasy Vd i to one będą reprezentowały naszą szkołę w finale wojewódzkim, który odbędzie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kamionka i Dyrektora Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w dniu 18 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół w Kamionce.

Pozostałe uczestniczki eliminacji szkolnych to:
1. Wetoszka Alicja z klasy Vb
2. Meksuła Martyna z klasy Vd
3. Warszawska Alicja z klasy Vc
4. Sulowska Wiktoria z klasy Vc
5. Błonka Małgorzata z klasy Ve

Szkolny koordynator konkursu: Monika Sulowska

 
10
Maj
Akademia z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole PDF Drukuj Email

Uroczysta akademia z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – pierwszej  w Europie , drugiej na świecie ustawy zasadniczej odbyła się w naszej szkole w czwartek 27 kwietnia 2017 roku.
Poczet sztandarowy ze sztandarem szkoły nadał uroczysty charakter akademii, a wszyscy śpiewali hymn narodowy.

  • zdj_1
  • zdj_3

Społeczność naszej szkoły wzięła udział w żywej lekcji historii przygotowanej przez uczniów klasy Va pod opieką pani Moniki Sulowskiej. Uczniowie na zainscenizowaną lekcję powtórzeniową historii zaprosili Konstytucję 3 Maja i zadawali jej pytania, a pani Konstytucja zrozumiałym językiem tłumaczyła jaka była jej rola i w jakich okolicznościach została uchwalona.  Aktorzy przypomnieli również wszystkim, że 1 maja to święto pracy, 2 maja to święto flagi, a 3 maja to święto konstytucji.
Piękną oprawę muzyczną przygotował szkolny chór, składający się z uczniów z klas I-III pracujący pod kierunkiem pani Danuty Bogusz i pani Marty Majchrzak oraz z klas IV- VI  pod opieką pani Emilii Sobczak- Chudzik.
Dekorację i nagłośnienie przygotował pan Cezary Misiurski. Odbyły się 3 tury akademii podczas których Dyrekcja naszej szkoły przypominała o możliwości wzięcia udziału w uroczystościach z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszym mieście, oraz zachęcała do wywieszenia flagi Polski i życzyła wszystkim miłego świętowania podczas długiego majowego weekendu.

 
08
Maj
Wyniki konkursu "PISANKA WIELKANOCNA" PDF Drukuj Email

Klasy I-III

1. Czerska Joanna kl. III g

2. Mrozik Oliwia kl. III a

3. Romaneczko Klara kl. II b

Wyróżnienia:

Szabała Antonina kl. II s

Mysiakowska Hanna kl. III h

 

klasy IV- VI

1. Kwiatkowska Julia kl. V b

2. Czerski Michał kl. VI e

3. Petryszak Kacper kl. VI a

Wyróżnienia:

Obodziński Bartłomiej kl. V b

Marzec Natalia kl. IV d

  • zdj_18
  • zdj_34

Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w piątek 12.05.2017

o godz. 11.20 w sali S1 (pracownia komputerowa)

Zwycięzcom gratulujemy

Anna Mioduchowska, Robert Janikowski

 
06
Maj
PODZIĘKOWANIA Michała Drozda ucznia Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie PDF Drukuj Email

Dziękuję wszystkim który oddali głosy na mnie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Lubartowa.

Dzięki

 
24
Kwi
Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email

1. Antoniak Lena
2. Baran Bartosz
3. Bartkowicz Lena
4. Błaszczak Alicja
5. Brzyski Miłosz
6. Ciołek Joanna
7. Demucha Emilia
8. Domańska Aleksandra
9. Drewienkowski Mateusz
10. Dudek Natalia
11. Ferenc Magdalena
12. Filipek Bartłomiej
13. Flisiak Sylwia
14. Gierach Karolina
15. Iwan Szymon
16. Kobyłka Maria
17. Kornacki Adrian
18. Kosior Oliwier
19. Kościołek Arkadiusz
20. Kowalczyk Maja
21. Kusyk Kacper
22. Kutnik Igor
23. Kutnik Julita
24. Kuźma Jakub
25. Kuźma Lena
26. Ligęza Filip
27. Lipska Klara
28. Maluga Pola
29. Misiurski Szymon
30. Młynarska Oktawia
31. Mołda Nikola
32. Obodziński Franciszek
33. Pilsak Bartosz
34. Piwko Krzysztof
35. Potocki Miłosz
36. Pulińska Maja
37. Robak Bartosz
38. Serwin Alicja
39. Soroka Emilia
40. Sulowski Alan
41. Suracki Bartosz
42. Szczerba Julia
43. Tchórz Krzysztof
44. Urban Maja
45. Włoch Julita
46. Wnęk Martyna
47. Woliński Michał
48. Woliński Piotr
49. Wolski Filip
50. Wołowicz Wiktoria


Uwaga!
Pisemne potwierdzenie woli zapisu w szkole – 25-28.04.2017 r.

 
22
Kwi
Sukcesy naszych uczniów w konkursie języka angielskiego Clickonmaniac PDF Drukuj Email

Clickonmaniac to  Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych organizowany przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing. Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Konkurs przeprowadzany jest na poziomach odpowiadających państwowym egzaminom ESOL (General English Tests oraz Young Learners English Tests).

Dla uczniów szkół podstawowych  przeznaczone są poziomy:

Click On Starters  – uczniowie klas IV

Click On Movers – uczniowie klas V

Click On Flyers – uczniowie klas VI.

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do konkursu w tym roku szkolnym. W październiku ubiegłego roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap, po którym wyłoniono przedstawicieli trzech kategorii wiekowych.

Pierwszą kategorię - Starters reprezentowała Magdalena Janiszek (opiekun p. Joanna Małyska). Przedstawicielką  kategorii klas piątych - Movers była Julia Kwiatkowska (opiekun p. Joanna Małyska). Reprezentantem kategorii klas szóstych - Flyers został Michał Czerski (opiekun p. Izabela Iwanicka).

Etap drugi (powiatowy) odbył się 23 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej w Łucce.

Julia Kwiatkowska oraz Michał Czerski zakwalifikowali się do etapu finałowego (wojewódzkiego), który  odbędzie się 25 kwietnia 2017r. w Gimnazjum Nr 3 w Świdniku.

Gratulujemy świetnych wyników oraz życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!

/ Dorota Furtak, Izabela Iwanicka/

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 32

jex © 2018 SP3 Lubartów.
Serwis działa już
2334 dni.
 

Dziś imieniny obchodzą:
Kaja, Leon, Łukasz

 

 

 

kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Sonda

Jakiego portau społecznościowego używasz?