Strona główna Aktualności „W ten grudniowy czas…”
18
Gru
„W ten grudniowy czas…” Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

12 grudnia 2019 r. w Muzeum Ziemi Lubartowskiej odbyło się spotkanie świąteczne. Uczniowie naszej szkoły: Hania Wojciechewicz i Maja Liżewska z kl. 8 e, Michał Domin z kl. 8 d, Patryk Woliński z 5 e, Bartek Libera z 7 d wzięli w nim aktywny udział, gdyż wystąpili w programie „W ten grudniowy czas…” przygotowanym pod kierunkiem p. Grażyny Antoniuk. Były to poetyckie refleksje adwentowo-bożonarodzeniowe.

  • zdj_3
  • zdj_6

Organizatorem spotkania była dyrektor muzeum, pani Ewa Sędzimierz, która dziękowała zebranym za pomoc, za to, co wydarzyło się w tym roku, za życzliwość i wsparcie w działaniach na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Wśród obecnych gości byli: ks. kanonik Andrzej Juźko, zastępca burmistrza Jakub Wróblewski, prezes Lubartowskiego Towarzystwa Regionalnego p. Maria Kozioł, dyrektor LOK p. Małgorzata Gryglicka-Szczepaniak, nauczyciele oraz przedstawiciele różnych instytucji w naszym mieście. Po prezentacji i życzeniach odbyły się krótkie warsztaty twórczości bożonarodzeniowej, które prowadzili nauczyciele naszej szkoły: p. Danuta Olejniczek, p. Kinga Grzelak, p. Ula Czakon. Na zakończenie był poczęstunek oraz wspólne kolędowanie w świątecznej atmosferze.

Grażyna Antoniuk

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.