Strona główna Aktualności DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA W NASZEJ SZKOLE
25
Lut
DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA W NASZEJ SZKOLE Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękuje Radzie Rodzicówza pomoc w  zorganizowaniu zabawy choinkowej.

 

W tym roku dyskoteka karnawałowa w naszej szkole była Balem Przebierańców. Nie zabrakło na niej konkursu na najpiękniejszy strój karnawałowy.Podczas zabawy jury konkursowe uważnie obserwowało przebierańców i pod koniec imprezy nagrodzono tych, którzy wykazali się szczególną pomysłowością w doborze stroju. Ale najważniejsza oczywiście była dobra zabawa, którą gwarantowała nam ekipa DJ-ów, którzy potrafili zachęcić do tańca i poprowadzić zabawę oraz dobry humor uczestników dyskoteki.

  • zdj_7
  • zdj_11

Bardzo dziękujemy Rodzicom i wychowawcom za przygotowanie poczęstunku w klasach.

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.