Strona główna Aktualności Drodzy Rodzice i Opiekunowie Uczniów Naszej Szkoły
13
Mar
Drodzy Rodzice i Opiekunowie Uczniów Naszej Szkoły Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa dzieci w dniach 12 – 13 III 2020r. szkoła pełniła funkcję opiekuńczą ,  natomiast od 16 – 25 III br. zajęcia  dydaktyczne  będą  zawieszone,
• w tym szczególnym czasie prosimy o zwrócenie uwagi, aby Państwa dzieci przebywały w domach, unikając miejsc o dużych skupiskach ludzi (galerie handlowe, supermarkety…) oraz spotkań w gronie kolegów,
• jednocześnie warto pamiętać o zachowaniu właściwej higieny,
• przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki; nauczyciele naszej szkoły będą przesyłać uczniom materiały edukacyjne, wskazówki do samodzielnej pracy w domu przez idziennik,
• Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny,
• prosimy śledzić  na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrekcję  szkoły.

Dyrekcja Szkoły

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.