Strona główna Zapisy do kl. 0-I Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych
18
Maj
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2020/2021

 

  1. Adamczyk Natalia
  2. Andrzejewski Antoni

  3. Andrzejewski Franciszek

  4. Bednarczuk Franciszek

  5. Bednarczyk Nikola

  6. Belniak Klara

  7. Bieniek Arnold

  8. Bisek Olaf

  9. Bobikowska Malwina

  10. Bocheński Antoni

  11. Bochyńska Natalia

  12. Bogdański Szymon

  13. Bordzoł Julia

  14. Boreczek Miłosz

  15. Borzęcka Hanna

  16. Bronisz Hubert

  17. Bronisz Kamil

  18. Bryk Bartłomiej

  19. Budziński Emil

  20. Budziszewski Aleksander

  21. Chłopaś Kuba

  22. Chudzik Alicja

  23. Czerniak Dawid

  24. Dajek Weronika

  25. Dobrowolska Emilia

  26. Drzewiecki Wojciech

  27. Dudek Bartosz

  28. Dybała Piotr

  29. Dzido Kacper

  30. Filyuk Łucja

  31. Furman Franciszek

  32. Golec Kaja

  33. Granat Alan

  34. Grymuza Lidia

  35. Grzegorczyk Igor

  36. Jabłońska Natalia

  37. Janeczek Mia

  38. Jankowska Karina

  39. Jędryszka Lena

  40. Kaczor Lena

  41. Kasperek Natasza

  42. Kowalik Zuzanna

  43. Kowalska Olga

  44. Kowalski Łukasz

  45. Kozak Helena

  46. Kozyra Marcin

  47. Ksiądz Gabriel

  48. Kulon Julian

  49. Lato Bartłomiej

  50. Lato Wiktoria

  51. Leszczyńska Karolina

  52. Luniak Oleksandra

  53. Łyda Kacper

  54. Małyska Dominik

  55. Marzęda Jan

  56. Mazur Michał

  57. Milewicz Tymon

  58. Misiura Antoni

  59. Mitaszka Jan

  60. Mitura Alicja

  61. Mitura Emilia

  62. Olszak Agata

  63. Pankowska Kinga

  64. Pawełczak Sara

  65. Pilarczyk Laura

  66. Piskorska Julia

  67. Podleśny Maksymilian

  68. Radomski Miłosz

  69. Reps Sara

  70. Rola Julia

  71. Rydzewski Jan

  72. Ryszkowska Kornelia

  73. Sagan Hanna

  74. Siwek Aleks

  75. Siwek Kacper

  76. Słomka Iga

  77. Smęt Krystian

  78. Sobieszek Oliwia

  79. Solczak Nadia

  80. Strep Antonina

  81. Suracka Nina

  82. Szalast Nela

  83. Szczygieł Emilia

  84. Szlachta Aleksander

  85. Szylak Dawid

  86. Świderek Julia

  87. Świerszcz Jan

  88. Tarnowska Laura

  89. Tchórz Ada

  90. Tkaczyk Martyna

  91. Tokarski Ignacy

  92. Treger Magdalena

  93. Turowska Jagoda

  94. Urban Wiktor

  95. Wikiera Natalia

  96. Wiśniewska Daria

  97. Wnęk Dominika

  98. Wójcik Julia

  99. Wróblewska Róża

  100. Wysocki Wincent

  101. Wysok Amelia

  102. Zapora Nikola

  103. Żyła Maja

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.