Strona główna Aktualności Listy klas pierwszych
27
Sie
Listy klas pierwszych Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Klasa I a

Wychowawca - Renata Kopryk

  1. Adamczyk Natalia
  2. Bednarczyk Nikola
  3. Bronisz Hubert
  4. Chłopaś Kuba
  5. Dobrowolska Emilia
  6. Dybała Piotr
  7. Dzido Kacper
  8. Grymuza Lidia
  9. Guz Piotr
  10. Kaczor Lena
  11. Kowalski Łukasz
  12. Kozyra Marcin
  13. Kulon Julian
  14. Lato Bartłomiej
  15. Leszczyńska Karolina
  16. Łyda Kacper
  17. Małyska Dominik
  18. Reps Sara
  19. Strep Antonina
  20. Tarnowska Laura
  21. Tokarski Ignacy
  22. Treger Magdalena
  23. Wiśniewska Daria
  24. Wnęk Dominika

 

Klasa I x

  1. Andrzejewski Antoni
  2. Andrzejewski Franciszek
  3. Bobikowska Malwina
  4. Bogdański Szymon
  5. Boreczek Miłosz
  6. Borzęcka Hanna
  7. Bronisz Kamil
  8. Budziszewski Aleksander
  9. Budziński Emil
  10. Drzewiecki Wojciech
  11. Dudek Bartosz
  12. Filyuk Łucja
  13. Jankowska Karina
  14. Lato Wiktoria
  15. Pawełczak Sara
  16. Sobieszek Oliwia
  17. Szalast Nela
  18. Szczygieł Emilia
  19. Szlachta Aleksander
  20. Szylak Dawid
  21. Tkaczyk Martyna
  22. Turowska Jagoda
  23. Wójcik Julia
  24. Wysocki Wincent

 

Klasa I y

  1. Bednarczuk Franciszek
  2. Belniak Klara
  3. Bieniek Arnold
  4. Bocheński Antoni
  5. Bochyńska Natalia
  6. Chudzik Alicja
  7. Dajek Weronika
  8. Golec Kaja
  9. Grzegorczyk Igor
  10. Jabłońska Natalia
  11. Janiszek Aleksander
  12. Jędryszka Lena
  13. Kozak Helena
  14. Luniak Oleksandra
  15. Pilarczyk Laura
  16. Piskorska Julia
  17. Radomski Miłosz
  18. Rola Julia
  19. Siwek Kacper
  20. Słomka Iga
  21. Świderek Julia
  22. Świerszcz Jan
  23. Tchórz Ada
  24. Wróblewska Róża
  25. Zapora Nikola

 

Klasa I z

  1. Bisek Olaf
  2. Bordzoł Julia
  3. Granat Alan
  4. Kasperek Natasza
  5. Kowalik Zuzanna
  6. Kowalska Olga
  7. Mazur Michał
  8. Milewicz Tymon
  9. Misiura Antoni
  10. Mitaszka Jan
  11. Mitura Alicja
  12. Mitura Emilia
  13. Olszak Agata
  14. Pankowska Kinga
  15. Podleśny Maksymilian
  16. Rydzewski Jan
  17. Ryszkowska Kornelia
  18. Sagan Hanna
  19. Siwek Aleks
  20. Smęt Krystian
  21. Suracka Nina
  22. Urban Wiktoria
  23. Wertejuk Weronika
  24. Wikiera Natalia
  25. Wysok Amelia

 

*do dnia 31 sierpnia br. do godziny 1200 istnieje możliwość zamiany klas po uprzednim złożeniu podania do  Dyrektora Szkoły

 

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.