21
Wrz
Jadłospis Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

Poniedziałek 21.09.2020
Barszcz biały, włoszczyzna (ziemniaki, seler, śmietana z mleka, jajka, wędlina, zakwas, chrzan) + pieczywo mieszane z mąki pszennej i żytniej.
II danie: Makaron z mąki pszennej + polewa owocowa, (truskawki mrożone + śmietana z mleka) kompot z owoców mieszanych, banan.

Wtorek 22.09.2020
Zupa z zielonego groszku (groszek zielony – mrożony, ziemniaki, włoszczyzna (seler), śmietana z mleka), pieczywo mieszane (mąka pszenna, mąka żytnia)
II danie: Ziemniaki + schab gotowany w sosie chrzanowym (mięso wieprzowe, olej kujawski, chrzan w słoiku, mąka pszenna, przyprawa warzywna, seler), pomidor z cebulą, kompot z owoców mieszanych (jabłko, śliwka), gruszka

Środa 23.09.2020
Zupa brokułowa, (brokuły, ziemniaki, włoszczyzna (seler), śmietana z mleka, mąka pszenna, masło z mleka), pieczywo mieszane (mąka pszenna, mąka żytnia).
II danie: Ziemniaki + bigos (mięso i wędlina wieprzowa), kapusta kwaszona, mąka pszenna, pomidory, przyprawa warzywna, (seler) kompot z owoców mieszanych, ciastka zbożowe (mąka pszenna).

Czwartek 24.09.2020
Zupa ziemniaczana (ziemniaki, włoszczyzna (seler), koper, pomidory, przyprawa warzywna, (seler), pieczywo mieszane (mąka pszenna, mąka żytnia)
II danie: Ryż + filet z kurczaka smażony, (olej kujawski, jaja, mąka pszenna, bułka tarta  z mąki pszennej, mleko, przyprawa do drobiu, (seler), surówka z kalafiora z jogurtem naturalnym z mleka, kompot z owoców mieszanych (jabłko, śliwka), woda mineralna

Piątek 25.09.2020
Barszcz czerwony, (buraki, włoszczyzna (seler), mąka pszenna, śmietana z mleka) + pieczywo mieszane (mąka pszenna i żytnia).
II danie: Ziemniaki, filet rybny panierowany, (mąka pszenna, jajko), surówka z kapusty kwaszonej, kompot z owoców mieszanych

 

 

 

 

 

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

 

 

 

 

Data

 

 

 

Składniki

 

 

 

 

 

Poniedziałek

 

04.11.2019

 

 

 

Zupa gulaszowa, ziemniaki, mięso wieprzowe, włoszczyzna (seler), pomidory, śmietana z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna, maka żytnia)

 

II danie: Makaron (maka pszenna) + polewa owocowa, (truskawki + śmietana z mleka), kompot, iabłko.

 

 

 

 

 

Wtorek

 

05.11.2019

 

 

 

Zupa porowa, ziemniaki, pory, włoszczyzna (seler), natka, śmietana z mleka, masło z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna i żytnia).

 

(II danie: Ziemniaki + kotlet mielony, (mięso wieprzowe, iaia, bułka pszenna i tarta z maki pszennej) sałata lodowa z sosem sałatkowym, kompot z jabłek, mandarynka.

 

 

 

 

 

Środa

 

06.11.2019

 

 

 

Zupa brukselkowa, brukselka, włoszczyzna, seler, ziemniaki, śmietana z mleka) + chleb mieszany (maka pszenna, maka żytnia).

 

II danie: Kasza gryczana + gulasz wp.(mięso wieprzowe, maka pszenna, masło z mleka),ogórek kiszony, kompot z owoców mieszanych, jogurt naturalny z mleka.

 

 

 

 

 

Czwartek

 

07.11.2019

 

 

 

Zupa z łupanego grochu, ziemniaki, groch łupany, włoszczyzna (seler) + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki + kotlet drobiowy mielony (filet z kurczaka i indyka, iaika, maka ziemniaczana) surówka z kapusty pekińskiej z jogurtem naturalnym z mleka.

 

 

 

 

 

Piątek

 

08.11.2019

 

 

 

Barszcz czerwony, buraki, włoszczyzna (seler), śmietana z mleka + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki, filet rybny, maka pszenna, iaika, mleko, surówka z kwaszonej kapusty, kompot z owoców mieszanych.

 

 

 

 

 

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.