09
Mar
Jadłospis Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

Poniedziałek 09.03.2020
Zupa ogórkowa, ziemniaki, ogórki kwaszone, włoszczyzna (seler), mąka pszenna, koper, śmietana z mleka, + pieczywo mieszane z  mąki pszennej i żytniej.
II danie; Makaron  z mąki pszennej + polewa owocowa, (truskawki mrożone +śmietana z mleka  kompot z owoców mieszanych, mandarynka.

Wtorek 10.03.2020
Zupa pomidorowa z ryżem, ryż, włoszczyzna (seler), pomidory, śmietana z mleka, masło z mleka, koper, natka.
II danie: Ziemniaki +kotlet schabowy, (mięso wieprzowe), olej kujawski, jaja, bułka tarta z mąki  pszennej, mleko, buraczki na gorąco, masło z mleka, kompot z owoców mieszanych, woda mineralna.

Środa 11.03.2020
Zupa jarzynowa, koper świeży,  mąka pszenna, ziemniaki, mieszanka warzywna (seler), śmietana z mleka, pieczywo mieszane(mąka pszenna i żytnia).
II danie: Fasolka po bretońsku, fasola biała, (mięso wieprzowe, wędlina), pomidory,  mąka pszenna, przyprawa warzywna (seler), bułka wieloziarnista (mąka pszenna i żytnia),   kompot z  jabłek, soczek owocowy.

Czwartek 12.03.2020
Krupnik, kasza jęczmienna, ziemniaki, włoszczyzna (seler), koper, masło z mleka, pieczywo mieszane z mąki pszennej i żytniej.
II danie: Ziemniaki + kotlet drobiowy mielony pieczony, (filet z kurczaka i indyka), mąka pszenna), jaja, bułka wyborowa z mąki pszennej, przyprawa warzywna(seler), bukiet warzyw gotowanych z sosem sałatkowym, kompot z owoców mieszanych, jogurt naturalny z mleka.

Piątek 13.03.2020
Barszcz ukraiński, ziemniaki, włoszczyzna (seler),  buraki, kapusta biała, fasola biała, mąka pszenna, śmietana z mleka + pieczywo mieszane, mąka pszenna i żytnia.
II danie: Pierogi ruskie, (mąka pszenna, jajko), twaróg z mleka, surówka z marchewki , kompot z owoców mieszanych.

 

 

 

 

 

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

 

 

 

 

Data

 

 

 

Składniki

 

 

 

 

 

Poniedziałek

 

04.11.2019

 

 

 

Zupa gulaszowa, ziemniaki, mięso wieprzowe, włoszczyzna (seler), pomidory, śmietana z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna, maka żytnia)

 

II danie: Makaron (maka pszenna) + polewa owocowa, (truskawki + śmietana z mleka), kompot, iabłko.

 

 

 

 

 

Wtorek

 

05.11.2019

 

 

 

Zupa porowa, ziemniaki, pory, włoszczyzna (seler), natka, śmietana z mleka, masło z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna i żytnia).

 

(II danie: Ziemniaki + kotlet mielony, (mięso wieprzowe, iaia, bułka pszenna i tarta z maki pszennej) sałata lodowa z sosem sałatkowym, kompot z jabłek, mandarynka.

 

 

 

 

 

Środa

 

06.11.2019

 

 

 

Zupa brukselkowa, brukselka, włoszczyzna, seler, ziemniaki, śmietana z mleka) + chleb mieszany (maka pszenna, maka żytnia).

 

II danie: Kasza gryczana + gulasz wp.(mięso wieprzowe, maka pszenna, masło z mleka),ogórek kiszony, kompot z owoców mieszanych, jogurt naturalny z mleka.

 

 

 

 

 

Czwartek

 

07.11.2019

 

 

 

Zupa z łupanego grochu, ziemniaki, groch łupany, włoszczyzna (seler) + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki + kotlet drobiowy mielony (filet z kurczaka i indyka, iaika, maka ziemniaczana) surówka z kapusty pekińskiej z jogurtem naturalnym z mleka.

 

 

 

 

 

Piątek

 

08.11.2019

 

 

 

Barszcz czerwony, buraki, włoszczyzna (seler), śmietana z mleka + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki, filet rybny, maka pszenna, iaika, mleko, surówka z kwaszonej kapusty, kompot z owoców mieszanych.

 

 

 

 

 

 

jex © 2020 SP3 Lubartów.