29
Sie
Listy klas 0-I Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Grupa 0

1.    Antoniak Lena
2.    Brzeziński Walentino
3.    Ciołek Joanna
4.    Drewienkowski Mateusz
5.    Filipek Bartłomiej
6.    Iwan Szymon
7.    Kościołek Arkadiusz
8.    Kowalczyk Maja
9.    Kutnik Igor
10.    Kutnik Julita
11.    Kuźma Jakub
12.    Kuźma Lena
13.    Ligęza Filip
14.    Lipska Klara
15.    Mołda Nikola
16.    Obodziński Franciszek
17.    Pilsak Bartosz
18.    Robak Bartosz
19.    Soroka Emilia
20.    Sulowski Alan
21.    Tchórz Krzysztof
22.    Urban Maja
23.    Wnęk Martyna
24.    Woliński Michał
25.    Woliński Piotr

Grupa 0

1.    Bartkowicz Lena
2.    Błaszczak Alicja
3.    Brzyski Miłosz
4.    Cybula Kornelia
5.    Demucha Emilia
6.    Domańska Aleksandra
7.    Dudek Natalia
8.    Ferenc Magdalena
9.    Flisiak Sylwia
10.    Gierach Karolina
11.    Grymuza Szymon
12.    Kobyłka Maria
13.    Kornacki Adrian
14.    Kusyk Kacper
15.    Maluga Pola
16.    Misiurski Szymon
17.    Młynarska Oktawia
18.    Piwko Krzysztof
19.    Potocki Miłosz
20.    Pulińska Maja
21.    Rewucka Oliwia
22.    Włoch Julita
23.    Wolski Filip
24.    Wołowicz Wiktoria
Klasa I a
Wychowawca:
mgr Katarzyna Romanek

1.    Białek Piotr
2.    Brzyski Oliwier
3.    Budzki Bartosz
4.    Chwesiuk Gabriela
5.    Gnyp Karol
6.    Jach Marcel
7.    Jankowski Krzysztof
8.    Kędzior Kaja
9.    Kicińska Maja
10.    Konstrat Hubert
11.    Kubiak Iga
12.    Malczewski Maksymilian
13.    Mazurek Dawid
14.    Michna Jan
15.    Pasek Jakub
16.    Reszka Bogdan
17.    Sagan Klaudia
18.    Szymczak Martyna
19.    Wasak Amelia
20.    Waśkowicz Martyna
21.    Więsyk Amelia
22.    Włoch Adrian
23.    Wrzecion Emilia
24.    Zielińska Natalia

Klasa I b

Wychowawca:
mgr Magdalena Kwiatkowska

1.    Białoszewski Hubert
2.    Dziuba Krzysztof
3.    Ferenc Filip
4.    Gdula Julia
5.    Góźdź Oskar
6.    Grzegorczyk Aleksandra
7.    Gwóźdź Miłosz
8.    Iwanek Nikola
9.    Kowalik Magdalena
10.    Kozicki Kacper
11.    Kozicki Szymon
12.    Koziński Janusz
13.    Meksuła Olaf
14.    Murak Iga
15.    Paprocki Andrzej
16.    Pilarczyk Sara
17.    Pożarowszczyk Bartłomiej
18.    Seweryn Stella
19.    Soroka Łucja
20.    Weremczuk Stanisław
21.    Wetoszka Aleksandra
22.    Zbiciak Joanna
23.    Zbiciak Zuzanna
24.    Zmysłowski Juliusz



Klasa I


1.    Bożym Maria
2.    Dec Filip
3.    Jakubska Olivia
4.    Jezior Adam
5.    Jezior Julian
6.    Karczewski Igor
7.    Karwat Kalina
8.    Kępa Kornelia
9.    Kopeć Tymoteusz
10.    Małyska Julia
11.    Marzęda Zuzanna
12.    Mitura Aleksander
13.    Nowak Aleksandra
14.    Paśnik Karol
15.    Patrzylas Fabian
16.    Rola Dawid
17.    Romanek Nadia
18.    Skórka Szymon
19.    Sokół Filip
20.    Symbor Amelia
21.    Szczepaniak Szymon
22.    Szostak Kaja
23.    Tchórz Adrian
24.    Wójcik Jagoda
Klasa I


1.    Abramiuk Antonina
2.    Adamczyk Aleksandra
3.    Czarnota Filip
4.    Czarnota Weronika
5.    Czuchryta Kacper
6.    Derecka Alicja
7.    Dzięgiel Alicja
8.    Klej Lena
9.    Kozicki Bartosz
10.    Kusyk Kacper
11.    Kuźma Natasza
12.    Łata Patryk
13.    Majcher Iga
14.    Mika Aleksander
15.    Olkiewicz Miłosz
16.    Pełka Daniel
17.    Rola Dawid
18.    Rusinek Patrycja
19.    Sawicka Alicja
20.    Suchodolski Jakub
21.    Szalast Jeremi
22.    Szostak Alicja
23.    Tkaczyk Klara
24.    Turowski Eryk
Klasa I


1.    Aftyka Jakub
2.    Antoniak Szymon
3.    Bajko Jakub
4.    Barwińska Julia
5.    Bronisz Wojciech
6.    Budzyńska Iga
7.    Caban Julia
8.    Czukiewski Michał
9.    Filipek Jakub
10.    Gliwka Szymon
11.    Kobyłko Zuzanna
12.    Kocełuch Lena
13.    Kuśmirek Iga
14.    Matyjaszczyk Aleksander
15.    Michalak Dawid
16.    Misiak Marcel
17.    Mitruk Hanna
18.    Mrozowski Alan
19.    Mrozowski Arkadiusz
20.    Puzon Weronika
21.    Siwek Kamil
22.    Smyl Martyna
23.    Targoński Mikołaj
24.    Włodarczyk Alan


*do dnia 31 sierpnia br. do godziny 1500 istnieje możliwość zamiany grup  po uprzednim złożeniu podania do  Dyrektora Szkoły

 

jex © 2017 SP3 Lubartów.