01
Wrz
Listy klas I Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Klasa I a
Wychowawca:
– mgr Katarzyna Romanek

1.    Białek Piotr
2.    Brzyski Oliwier
3.    Budzki Bartosz
4.    Chwesiuk Gabriela
5.    Gnyp Karol
6.    Jach Marcel
7.    Jankowski Krzysztof
8.    Kędzior Kaja
9.    Kicińska Maja
10.    Konstrat Hubert
11.    Kubiak Iga
12.    Malczewski Maksymilian
13.    Mazurek Dawid
14.    Michna Jan
15.    Pasek Jakub
16.    Reszka Bogdan
17.    Sagan Klaudia
18.    Szymczak Martyna
19.    Wasak Amelia
20.    Waśkowicz Martyna
21.    Więsyk Amelia
22.    Włoch Adrian
23.    Wrzecion Emilia
24.    Zielińska Natalia

Klasa I b
Wychowawca:
– mgr Magdalena Kwiatkowska

1.    Białoszewski Hubert
2.    Dziuba Krzysztof
3.    Ferenc Filip
4.    Gdula Julia
5.    Góźdź Oskar
6.    Grzegorczyk Aleksandra
7.    Gwóźdź Miłosz
8.    Iwanek Nikola
9.    Kowalik Magdalena
10.    Kozicki Kacper
11.    Kozicki Szymon
12.    Koziński Janusz
13.    Meksuła Olaf
14.    Murak Iga
15.    Paprocki Andrzej
16.    Pilarczyk Sara
17.    Pożarowszczyk Bartłomiej
18.    Seweryn Stella
19.    Soroka Łucja
20.    Weremczuk Stanisław
21.    Wetoszka Aleksandra
22.    Zbiciak Joanna
23.    Zbiciak Zuzanna
24.    Zmysłowski Juliusz

Klasa I
Wychowawca:
– mgr Anna Wiącek

1.    Barwińska Julia
2.    Dec Filip
3.    Jakubska Olivia
4.    Jezior Adam
5.    Jezior Julian
6.    Karczewski Igor
7.    Kępa Kornelia
8.    Kopeć Tymoteusz
9.    Małyska Julia
10.    Marzęda Zuzanna
11.    Mitruk Hanna
12.    Mitura Aleksander
13.    Nowak Aleksandra
14.    Paśnik Karol
15.    Patrzylas Fabian
16.    Rola Dawid
17.    Romanek Nadia
18.    Skórka Szymon
19.    Sokół Filip
20.    Symbor Amelia
21.    Szczepaniak Szymon
22.    Szostak Kaja
23.    Tchórz Adrian
24.    Wójcik Jagoda
Klasa I
Wychowawca:
– mgr Anetta Bober

1.    Abramiuk Antonina
2.    Adamczyk Aleksandra
3.    Aftyka Jakub
4.    Czarnota Filip
5.    Czarnota Weronika
6.    Czuchryta Kacper
7.    Derecka Alicja
8.    Karwat Kalina
9.    Kozicki Bartosz
10.    Kusyk Kacper
11.    Kuźma Natasza
12.    Łata Patryk
13.    Majcher Iga
14.    Mika Aleksander
15.    Olkiewicz Miłosz
16.    Pełka Daniel
17.    Rusinek Patrycja
18.    Sawicka Alicja
19.    Smyl Martyna
20.    Suchodolski Jakub
21.    Szalast Jeremi
22.    Szostak Alicja
23.    Tkaczyk Klara
24.    Turowski Eryk
Klasa I
Wychowawca:
– mgr Krystyna Bunia-Maleszyk

1.    Antoniak Szymon
2.    Bajko Jakub
3.    Bożym Maria
4.    Bronisz Wojciech
5.    Budzyńska Iga
6.    Caban Julia
7.    Czukiewski Michał
8.    Dzięgiel Alicja
9.    Filipek Jakub
10.    Gliwka Szymon
11.    Klej Lena
12.    Kobyłko Zuzanna
13.    Kocełuch Lena
14.    Kuśmirek Iga
15.    Matyjaszczyk Aleksander
16.    Michalak Dawid
17.    Misiak Marcel
18.    Mrozowski Alan
19.    Mrozowski Arkadiusz
20.    Puzon Weronika
21.    Rola Dawid
22.    Siwek Kamil
23.    Targoński Mikołaj
24.    Włodarczyk Alan
 

jex © 2017 SP3 Lubartów.