Strona główna Zapisy do kl. 0 - I Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2018/1019
14
Maj
Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2018/1019 Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email

Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2018/2019

  1. Baran Bartosz

  2. Belniak Florian

  3. Borysowska Maja

  4. Budzyński Krzysztof

  5. Bylina Maja

  6. Ciach Maja

  7. Czajka Nina

  8. Danił Klara

  9. Danił Maja

  10. Dejko Gabriel

  11. Dejko Maja

  12. Domin Marcel

  13. Drąg Wiktoria

  14. Flis Kamila

  15. Golak Jakub

  16. Goleń Igor

  17. Góźdź Hanna

  18. Góźdź Maja

  19. Góźdź Mikołaj

  20. Grottel Kajetan

  21. Grzesiuk Blanka

  22. Grzywacz Hanna

  23. Guz Gabriel

  24. Iskierka Mateusz

  25. Jaksim Szymon

  26. Jezior Natalia

  27. Kawecki Jakub

  28. Kilanowicz Kamil

  29. Kłoda Amelia

  30. Koc Nikodem

  31. Korzan Maksymilian

  32. Kosior Oliwier

  33. Kowalczuk Wojciech

  34. Kowalczyk Szymon

  35. Kowalski Marcin

  36. Kozak Antoni

  37. Koziej Jan

  38. Kruczek Adam

  39. Kruczek Maja

  40. Krzyżanowska Aleksandra

  41. Kulik Nikodem

  42. Kułak Emilia

  43. Kutnik Marcin

  44. Lato Wiktor

  45. Ligęza Filip

  46. Łukasiewicz Lena

  47. Machnikowski Julian

  48. Malczewski Adam

  49. Malesa Szymon

  50. Miąc Julia

51. Miąc Wiktoria

52. Mitura Lena

53. Mroczkowska Emilia

54. Nieścioruk Marcin

55. Paśnik Mikołaj

56. Powałka Alicja

57. Pszczoła Emilian

58. Pytka Dawid

59. Radomski Mateusz

60. Rafał Bartosz

61. Sagan Marcel

62. Scheffs Anna

63. Serwin Alicja

64. Skarżyńska Kaja

65. Skubiszewska Julia

66. Sposób Julia

67. Sputo Aleksander

68. Stachura Patryk

69. Staga Antoni

70. Stępińska Julia

71. Strep Helena

72. Suracki Bartosz

73. Sych Maciej

74. Szczepaniak Maja

75. Szczepaniak Mikołaj

76. Szczerba Julia

77. Szulik Kacper

78. Szyszko Wiktor

79.Świć Mateusz

80. Tarnowski Patryk

81. Tarnowski Stanisław

82. Tomasiak Hanna

83. Topyła Miłosz

84. Twardzik Julia

85. Warszawska Anna

86. Wertejuk Malwina

87. Wierzchoń Igor

88. Wierzchoń Jan

89. Wilkołazka Maria

90. Wolanin Olga

91. Wolski Alan

92. Woźniak Anna

93. Wójcik Szymon

94. Zalewski Dominik

95. Zbiciak Zuzanna

 

 

Uwaga!

Przypominamy o konieczności potwierdzenia przez Rodziców/Opiekunów woli przyjęcia w postaci pisemnego poświadczenia: 15.05.2018 r. – 30.05.2018 r.

icon Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego / szkoły podstawowej 2018/2019


Lista rezerwowa kandydatów do klas pierwszych spoza obwodu szkoły:

  1. Łyda Oliwia

  2. Małecki Ignacy

  3. Małecki Oskar

  4. Mazurek Oliwia

  5. Michna Emilia

  6. Sikorska Kalina

  7. Zdunek Anna

  8. Ziober Emilia

 

 

jex © 2018 SP3 Lubartów.