Strona główna Tylko w SP3
Tylko w SP3


02
Gru
Basen PDF Drukuj Email

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Lubartowie uczy się /800/ uczniów

Przy Szkole Podstawowej Nr 3 jest basen, który w godzinach rannych jest udostępniony tylko naszym uczniom dla potrzeb godzin wychowania fizycznego. Już od pierwszej klasy uczymy pływać naszych uczniów.

Więcej…
 
02
Gru
Biblioteka PDF Drukuj Email

Biblioteka szkolna liczy 25400 woluminów. Jest wyposażona w lektury, książki przygodowe, słowniki i encyklopedie, oraz bogato wyposażoną czytelnie.

Czynna jest od godziny 745 do 1530

Więcej…
 
02
Gru
Zerówki PDF Drukuj Email

W szkole najmłodszą grupą dzieci są przedszkolaki w oddziałach "zerowych". Panie uczące są opiekunami tej grupy aż do skończenia trzeciej klasy szkoły podstawowej.

Więcej…
 
02
Gru
Świetlica PDF Drukuj Email

Przy naszej szkole istnieje świetlica.
- świetlica szkolna czynna jest w godzinach 645 - 1630
więcej...

Więcej…
 
02
Gru
Pracownie komputerowe PDF Drukuj Email

W szkole funkcjonują również dwie pracownie komputerowe.

Więcej…
 
02
Gru
Zajęcia dodatkowe odbywające się w roku szkolnym 2013/2014 PDF Drukuj Email

ZAJĘCIA ROZWIJAJACE UZDOLNIENIA UCZNIÓW:

Burzyńska Małgorzata - Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne - 1 godz.
Furtak Dorota - Koło języka angielskiego - 1 godz.
Iwanek Danuta - Zajęcia recytatorskie - 1 godz.
Janikowska Anna - Koło polonistyczne - 2 godz.
Juszczyńska Barbara - Koło matematyczne - 1 godz.
Kwiatkowska Magdalena - Zajęcia rozwijające dla uczniów - 1 godz.
Machnio - Kasprowicz Anna - Warsztaty Poetyckie - 1 godz.
Mitura Marta - Rozwijanie uzdolnień dzieci - 1 godz.
Sobczak - Chudzik Emilia - Chór szkolny - 2 godz.

 


ZAJĘCIA ROZWIJAJACE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW:

Bartoń Cezary - Zajęcia polonistyczne kl. VI - 1 godz.
Berger Leszek - Zajęcia rekreacyjno - sportowe - 2 godz.
Bronisz Zdzisława - Kosmiczny Klub Matematyczny - 1 godz.
Bober Anetta - Świerszczykowy Klub Pożeraczy Liter - 1 godz., SKO - 1 godz.
Bogusz Danuta - Zajęcia matematyczne " Rusz głową" - 2 godz.
Brych Maria - Koło turystyczno - rowerowe - 2 godz.
Bunia - Maleszyk Krystyna - Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów - 1 godz.
Czakon Urszula - Zajęcia plastyczne dla uczniów romskich - 1 godz.
Dec Krzysztof - Zajęcia rekreacyjno - sportowe - 2 godz.
Dzięgiel Maria - Towarzystwo Przyjaciół Seminarium Duchownego - 1 godz., Koło Żywego Różańca - 1 godz.
Grzesiak Izabela - Koło języka angielskiego - 2 godz.
Iwanek Danuta - Zajęcia ortograficzne - 1 godz.
Janikowski Robert - Koło komputerowe " Bajtek" - 2 godz.
Juszczyńska Barbara - Koło matematyczne - 1 godz.
Kamińska Emilia - Koło ortograficzno - recytatorskie - 1 godz.
Kwiatkowska Magdalena - Szkółka Cheerleaders - 1 godz.
Kopryk Renata - Zajęcia matematyczne - 1 godz.
Lipska Barbara - Koło biblioteczne - 1 godz.
Lipski Krzysztof - Koło języka angielskiego - 2 godz.
Łukasiewicz Marzena - Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne - 2 godz.
Machnio - Kasprowicz Anna - Koło polonistyczne - 1 godz.
Majchrzak Marta - Zajęcia ortograficzne - 1 godz., Zajęcia recytatorsko - teatralne - 1 godz.
Mazurek Eliza - SKO - 1 godz.
Mioduchowska Anna - Koło komputerowe - 1 godz.
Misiurski Cezary - Koło komputerowe - 2 godz.
Mitura Maria - Rycerstwo Niepokalanej - 1 godz.
Mitura Marta - Zajęcia matematyczne - 1 godz.
Pawelec Teresa - Warsztaty Dziennikarskie - 1 godz.
Pawłowski Andrzej - Tenis stołowy - 2 godz.
Poznańska Agnieszka - Zajęcia plastyczne dla uczniów romskich- 1 godz.
Rogala Ewa - Koło języka angielskiego - 2 godz.
Rysiowska Agnieszka - Koło matematyczne - 1 godz., Gry i zabawy logiczne - 1 godz.
Suska Mariusz - Zajęcia rekreacyjno - sportowe - 2 godz.
Widyńska Marta - Zajęcia matematyczne - 1 godz., Zajęcia rozwijające myślenie - 1 godz.
Wołoszyn Urszula - Szkolne Koło LOP - 2 godz.
Ks. Wójcik Radosław - Koło Biblijne - 1 godz.
Wronowska Dorota - Młody Ekolog - 2 godz.
Zbiciak Anna - Koło matematyczne - 1 godz.
Zdunek Maria - Towarzystwo Przyjaciół Seminarium - 1 godz., Koło Żywego Różańca - 1 godz.
Zegar Barbara - Zajęcia historyczne - 1 godz.

 


ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE:

korekcyjno - kompensacyjne:

Bugno Iwona - Zajęcia zespołowo - indywidualne w kl. 0 - IV - 19 godz.
Burzyńska Małgorzata - Zajęcia w kl. I - 1 godz.
Derecka Danuta - Zajęcia w kl. III - 2 godz.
Kopryk Renata - Zajęcia w kl. II - 1 godz.
Kurant Barbara - Zajęcia w "0" oraz w kl. II - IV - 8 godz.
Mazurek Eliza - Zajęcia w kl. III - 1 godz.
Poznańska Agnieszka - Zajęcia w kl. II - 1 godz.

dydaktyczno- wyrównawcze:

Bartoń Cezary - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego - 2 godz.
Ejsmentewicz Ewa - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki - 1 godz.
Furtak Dorota - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego - 1 godz.
Lipska Barbara - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego - 1 godz.
Olejniczek Danuta - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego - 2 godz.
Pawelec Teresa - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego - 1 godz.
Rysiowska Agnieszka - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki - 2 godz.
Zakaszewska Anna - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego - 2 godz.
Zbiciak Anna - Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki - 1 godz.

dyslekcja:

Bunia - Maleszyk Krystyna - Terapia dysleksji - 1 godz.
Kamińska Emilia - Terapia dysleksji - 1 godz.

logopedia:

Czakon Urszula - Logopedia - 18 godz., Konsultacje logopedyczne - 1 godz.

socjoterapeutyczne:

Bugno Iwona - Zajęcia socjoterapeutyczne - 1 godz.

gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna:

Berger Aleksandra - Gimnastyka korekcyjna - 2 godz.

 


OGÓLNOROZWOJOWE:

Banucha Urszula - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Biskup Edyta - Zajęcia w oddziałach " 0" - 2 godz.
Bober Anetta - Zajęcia w oddziałach "0 " - 2 godz.
Bogusz Danuta - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Bronisz Zdzisława - Zajęcia w oddziałach "0-I" - 3 godz.
Bugno Iwona - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Bunia - Maleszyk Krystyna - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Burzyńska Małgorzata - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Ćwiek Łukasz - Zajęcia w oddziałach "0" - 4 godz.
Derecka Danuta - Zajęcia w oddziałach "0 " - 2 godz.
Komorowska Katarzyna - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Kopryk Renata - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Kurlak Ewa - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Kwiatkowska Magdalena - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Łukasiewicz Marzena - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Mazurek Paulina - Zajęcia w oddziałach "0" - 4 godz.
Mitura Marta - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Najda Agnieszka - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Poznańska Agnieszka - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Wiącek Anna - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Widyńska Marta - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.
Zwolińska Maria - Zajęcia w oddziałach "0" - 2 godz.

 


OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE:

Sulowska Monika - Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze - 1 godz.
Zegar Barbara - Zajęcia wychowawcze - 1 godz.

 


 



jex © 2018 SP3 Lubartów.
 

 

 

 

Dziś imieniny obchodzą:
Piotra, Michała, Ziemowita

 

 

październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4