Strona główna Jadłospis
07
Sty
Jadłospis PDF Drukuj Email

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

Poniedziałek 06.01.2020
------------------------------


Wtorek 07.01.2020
Zupa ogórkowa, ziemniaki, ogórki kiszone, włoszczyzna (seler) koper, śmietana z mleka, maka pszenna, pieczywo mieszane (maka pszenna i żytnia).
II danie: Makaron (maka pszenna), sos boloński, mięso wieprzowe, olei kujawski, maka pszenna, przyprawa warzywna (seler), pomidory, kompot z owoców mieszanych, jabłko.

Środa 08.01.2020
Zupa jarzynowa, ziemniaki, mieszanka warzywna (seler), koper, natka, maka pszenna, śmietana z mleka, pieczywo z maki pszennej i żytniej.
TI danie: Ziemniaki, kotlet mielony wieprzowy pieczony, (mięso wieprzowe), jaja. bułka wyborowa i tarta z maki pszennej, przyprawa warzywna (seler), buraczki na gorąco, masło naturalne z mleka, kompot z jabłek, mandarynka.

Czwartek 09.01.2020
Zupa pomidorowa z ryżem, ryż, włoszczyzna (seler), pomidory, śmietana z mleka, masło z mleka, natka, koper.
II danie: Ziemniaki + kotlet schabowy smażony, mięso wieprzowe, olei kujawski, maka pszenna, przyp. warzywna (seler), jaja, bułka tarta z maki pszennej, mleko, surówka z kapusty pekińskiej z sosem sałatkowym, kompot z owoców mieszanych, kiwi.

Piątek 10.01.2020
Zupa, barszcz ukraiński, ziemniaki, włoszczyzna (seler),buraki, fasola biała, kapusta biała, maka pszenna, śmietana z mleka + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.
II danie: Pyzy ziemniaczane z cebula, surówka z marchewki z chrzanem i jogurtem naturalnym z mleka, kompot z jabłek.

 

 

 

 

 

JADŁOSPIS TYGODNIOWY

 

 

 

 

 

Data

 

 

 

Składniki

 

 

 

 

 

Poniedziałek

 

04.11.2019

 

 

 

Zupa gulaszowa, ziemniaki, mięso wieprzowe, włoszczyzna (seler), pomidory, śmietana z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna, maka żytnia)

 

II danie: Makaron (maka pszenna) + polewa owocowa, (truskawki + śmietana z mleka), kompot, iabłko.

 

 

 

 

 

Wtorek

 

05.11.2019

 

 

 

Zupa porowa, ziemniaki, pory, włoszczyzna (seler), natka, śmietana z mleka, masło z mleka, pieczywo mieszane (maka pszenna i żytnia).

 

(II danie: Ziemniaki + kotlet mielony, (mięso wieprzowe, iaia, bułka pszenna i tarta z maki pszennej) sałata lodowa z sosem sałatkowym, kompot z jabłek, mandarynka.

 

 

 

 

 

Środa

 

06.11.2019

 

 

 

Zupa brukselkowa, brukselka, włoszczyzna, seler, ziemniaki, śmietana z mleka) + chleb mieszany (maka pszenna, maka żytnia).

 

II danie: Kasza gryczana + gulasz wp.(mięso wieprzowe, maka pszenna, masło z mleka),ogórek kiszony, kompot z owoców mieszanych, jogurt naturalny z mleka.

 

 

 

 

 

Czwartek

 

07.11.2019

 

 

 

Zupa z łupanego grochu, ziemniaki, groch łupany, włoszczyzna (seler) + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki + kotlet drobiowy mielony (filet z kurczaka i indyka, iaika, maka ziemniaczana) surówka z kapusty pekińskiej z jogurtem naturalnym z mleka.

 

 

 

 

 

Piątek

 

08.11.2019

 

 

 

Barszcz czerwony, buraki, włoszczyzna (seler), śmietana z mleka + pieczywo mieszane, maka pszenna i żytnia.

 

II danie: Ziemniaki, filet rybny, maka pszenna, iaika, mleko, surówka z kwaszonej kapusty, kompot z owoców mieszanych.

 

 

 

 

 

 



jex © 2020 SP3 Lubartów.