Strona główna Zapisy do kl. 0 - I
Zapisy
01
Wrz
Listy klas I PDF Drukuj Email
Klasa I a
Wychowawca:
– mgr Katarzyna Romanek

1.    Białek Piotr
2.    Brzyski Oliwier
3.    Budzki Bartosz
4.    Chwesiuk Gabriela
5.    Gnyp Karol
6.    Jach Marcel
7.    Jankowski Krzysztof
8.    Kędzior Kaja
9.    Kicińska Maja
10.    Konstrat Hubert
11.    Kubiak Iga
12.    Malczewski Maksymilian
13.    Mazurek Dawid
14.    Michna Jan
15.    Pasek Jakub
16.    Reszka Bogdan
17.    Sagan Klaudia
18.    Szymczak Martyna
19.    Wasak Amelia
20.    Waśkowicz Martyna
21.    Więsyk Amelia
22.    Włoch Adrian
23.    Wrzecion Emilia
24.    Zielińska Natalia

Klasa I b
Wychowawca:
– mgr Magdalena Kwiatkowska

1.    Białoszewski Hubert
2.    Dziuba Krzysztof
3.    Ferenc Filip
4.    Gdula Julia
5.    Góźdź Oskar
6.    Grzegorczyk Aleksandra
7.    Gwóźdź Miłosz
8.    Iwanek Nikola
9.    Kowalik Magdalena
10.    Kozicki Kacper
11.    Kozicki Szymon
12.    Koziński Janusz
13.    Meksuła Olaf
14.    Murak Iga
15.    Paprocki Andrzej
16.    Pilarczyk Sara
17.    Pożarowszczyk Bartłomiej
18.    Seweryn Stella
19.    Soroka Łucja
20.    Weremczuk Stanisław
21.    Wetoszka Aleksandra
22.    Zbiciak Joanna
23.    Zbiciak Zuzanna
24.    Zmysłowski Juliusz

Klasa I
Wychowawca:
– mgr Anna Wiącek

1.    Barwińska Julia
2.    Dec Filip
3.    Jakubska Olivia
4.    Jezior Adam
5.    Jezior Julian
6.    Karczewski Igor
7.    Kępa Kornelia
8.    Kopeć Tymoteusz
9.    Małyska Julia
10.    Marzęda Zuzanna
11.    Mitruk Hanna
12.    Mitura Aleksander
13.    Nowak Aleksandra
14.    Paśnik Karol
15.    Patrzylas Fabian
16.    Rola Dawid
17.    Romanek Nadia
18.    Skórka Szymon
19.    Sokół Filip
20.    Symbor Amelia
21.    Szczepaniak Szymon
22.    Szostak Kaja
23.    Tchórz Adrian
24.    Wójcik Jagoda
Klasa I
Wychowawca:
– mgr Anetta Bober

1.    Abramiuk Antonina
2.    Adamczyk Aleksandra
3.    Aftyka Jakub
4.    Czarnota Filip
5.    Czarnota Weronika
6.    Czuchryta Kacper
7.    Derecka Alicja
8.    Karwat Kalina
9.    Kozicki Bartosz
10.    Kusyk Kacper
11.    Kuźma Natasza
12.    Łata Patryk
13.    Majcher Iga
14.    Mika Aleksander
15.    Olkiewicz Miłosz
16.    Pełka Daniel
17.    Rusinek Patrycja
18.    Sawicka Alicja
19.    Smyl Martyna
20.    Suchodolski Jakub
21.    Szalast Jeremi
22.    Szostak Alicja
23.    Tkaczyk Klara
24.    Turowski Eryk
Klasa I
Wychowawca:
– mgr Krystyna Bunia-Maleszyk

1.    Antoniak Szymon
2.    Bajko Jakub
3.    Bożym Maria
4.    Bronisz Wojciech
5.    Budzyńska Iga
6.    Caban Julia
7.    Czukiewski Michał
8.    Dzięgiel Alicja
9.    Filipek Jakub
10.    Gliwka Szymon
11.    Klej Lena
12.    Kobyłko Zuzanna
13.    Kocełuch Lena
14.    Kuśmirek Iga
15.    Matyjaszczyk Aleksander
16.    Michalak Dawid
17.    Misiak Marcel
18.    Mrozowski Alan
19.    Mrozowski Arkadiusz
20.    Puzon Weronika
21.    Rola Dawid
22.    Siwek Kamil
23.    Targoński Mikołaj
24.    Włodarczyk Alan
 
01
Wrz
Listy grup 0a i 0b PDF Drukuj Email
Grupa 0 a
mgr Urszula Banucha

1.    Antoniak Lena
2.    Bartkowicz Lena
3.    Błaszczak Alicja
4.    Brzeziński Walentino
5.    Cybula Kornelia
6.    Demucha Emilia
7.    Domańska Aleksandra
8.    Dudek Natalia
9.    Ferenc Magdalena
10.    Flisiak Sylwia
11.    Gierach Karolina
12.    Grymuza Szymon
13.    Kobyłka Maria
14.    Kornacki Adrian
15.    Kusyk Kacper
16.    Misiurski Szymon
17.    Młynarska Oktawia
18.    Piwko Krzysztof
19.    Potocki Miłosz
20.    Pulińska Maja
21.    Rewucka Oliwia
22.    Włoch Julita
23.    Wolski Filip
24.    Wołowicz Wiktoria
Grupa 0 b
mgr Edyta Biskup

1.    Brzyski Miłosz
2.    Ciołek Joanna
3.    Drewienkowski Mateusz
4.    Filipek Bartłomiej
5.    Iwan Szymon
6.    Kościołek Arkadiusz
7.    Kowalczyk Maja
8.    Kutnik Igor
9.    Kutnik Julita
10.    Kuźma Jakub
11.    Kuźma Lena
12.    Ligęza Filip
13.    Lipska Klara
14.    Maluga Pola
15.    Mołda Nikola
16.    Obodziński Franciszek
17.    Pilsak Bartosz
18.    Robak Bartosz
19.    Soroka Emilia
20.    Sulowski Alan
21.    Tchórz Krzysztof
22.    Urban Maja
23.    Wnęk Martyna
24.    Woliński Michał
25.    Woliński Piotr
 
29
Sie
Listy klas 0-I PDF Drukuj Email

Grupa 0

1.    Antoniak Lena
2.    Brzeziński Walentino
3.    Ciołek Joanna
4.    Drewienkowski Mateusz
5.    Filipek Bartłomiej
6.    Iwan Szymon
7.    Kościołek Arkadiusz
8.    Kowalczyk Maja
9.    Kutnik Igor
10.    Kutnik Julita
11.    Kuźma Jakub
12.    Kuźma Lena
13.    Ligęza Filip
14.    Lipska Klara
15.    Mołda Nikola
16.    Obodziński Franciszek
17.    Pilsak Bartosz
18.    Robak Bartosz
19.    Soroka Emilia
20.    Sulowski Alan
21.    Tchórz Krzysztof
22.    Urban Maja
23.    Wnęk Martyna
24.    Woliński Michał
25.    Woliński Piotr

Grupa 0

1.    Bartkowicz Lena
2.    Błaszczak Alicja
3.    Brzyski Miłosz
4.    Cybula Kornelia
5.    Demucha Emilia
6.    Domańska Aleksandra
7.    Dudek Natalia
8.    Ferenc Magdalena
9.    Flisiak Sylwia
10.    Gierach Karolina
11.    Grymuza Szymon
12.    Kobyłka Maria
13.    Kornacki Adrian
14.    Kusyk Kacper
15.    Maluga Pola
16.    Misiurski Szymon
17.    Młynarska Oktawia
18.    Piwko Krzysztof
19.    Potocki Miłosz
20.    Pulińska Maja
21.    Rewucka Oliwia
22.    Włoch Julita
23.    Wolski Filip
24.    Wołowicz Wiktoria
Klasa I a
Wychowawca:
mgr Katarzyna Romanek

1.    Białek Piotr
2.    Brzyski Oliwier
3.    Budzki Bartosz
4.    Chwesiuk Gabriela
5.    Gnyp Karol
6.    Jach Marcel
7.    Jankowski Krzysztof
8.    Kędzior Kaja
9.    Kicińska Maja
10.    Konstrat Hubert
11.    Kubiak Iga
12.    Malczewski Maksymilian
13.    Mazurek Dawid
14.    Michna Jan
15.    Pasek Jakub
16.    Reszka Bogdan
17.    Sagan Klaudia
18.    Szymczak Martyna
19.    Wasak Amelia
20.    Waśkowicz Martyna
21.    Więsyk Amelia
22.    Włoch Adrian
23.    Wrzecion Emilia
24.    Zielińska Natalia

Klasa I b

Wychowawca:
mgr Magdalena Kwiatkowska

1.    Białoszewski Hubert
2.    Dziuba Krzysztof
3.    Ferenc Filip
4.    Gdula Julia
5.    Góźdź Oskar
6.    Grzegorczyk Aleksandra
7.    Gwóźdź Miłosz
8.    Iwanek Nikola
9.    Kowalik Magdalena
10.    Kozicki Kacper
11.    Kozicki Szymon
12.    Koziński Janusz
13.    Meksuła Olaf
14.    Murak Iga
15.    Paprocki Andrzej
16.    Pilarczyk Sara
17.    Pożarowszczyk Bartłomiej
18.    Seweryn Stella
19.    Soroka Łucja
20.    Weremczuk Stanisław
21.    Wetoszka Aleksandra
22.    Zbiciak Joanna
23.    Zbiciak Zuzanna
24.    Zmysłowski Juliusz



Klasa I


1.    Bożym Maria
2.    Dec Filip
3.    Jakubska Olivia
4.    Jezior Adam
5.    Jezior Julian
6.    Karczewski Igor
7.    Karwat Kalina
8.    Kępa Kornelia
9.    Kopeć Tymoteusz
10.    Małyska Julia
11.    Marzęda Zuzanna
12.    Mitura Aleksander
13.    Nowak Aleksandra
14.    Paśnik Karol
15.    Patrzylas Fabian
16.    Rola Dawid
17.    Romanek Nadia
18.    Skórka Szymon
19.    Sokół Filip
20.    Symbor Amelia
21.    Szczepaniak Szymon
22.    Szostak Kaja
23.    Tchórz Adrian
24.    Wójcik Jagoda
Klasa I


1.    Abramiuk Antonina
2.    Adamczyk Aleksandra
3.    Czarnota Filip
4.    Czarnota Weronika
5.    Czuchryta Kacper
6.    Derecka Alicja
7.    Dzięgiel Alicja
8.    Klej Lena
9.    Kozicki Bartosz
10.    Kusyk Kacper
11.    Kuźma Natasza
12.    Łata Patryk
13.    Majcher Iga
14.    Mika Aleksander
15.    Olkiewicz Miłosz
16.    Pełka Daniel
17.    Rola Dawid
18.    Rusinek Patrycja
19.    Sawicka Alicja
20.    Suchodolski Jakub
21.    Szalast Jeremi
22.    Szostak Alicja
23.    Tkaczyk Klara
24.    Turowski Eryk
Klasa I


1.    Aftyka Jakub
2.    Antoniak Szymon
3.    Bajko Jakub
4.    Barwińska Julia
5.    Bronisz Wojciech
6.    Budzyńska Iga
7.    Caban Julia
8.    Czukiewski Michał
9.    Filipek Jakub
10.    Gliwka Szymon
11.    Kobyłko Zuzanna
12.    Kocełuch Lena
13.    Kuśmirek Iga
14.    Matyjaszczyk Aleksander
15.    Michalak Dawid
16.    Misiak Marcel
17.    Mitruk Hanna
18.    Mrozowski Alan
19.    Mrozowski Arkadiusz
20.    Puzon Weronika
21.    Siwek Kamil
22.    Smyl Martyna
23.    Targoński Mikołaj
24.    Włodarczyk Alan


*do dnia 31 sierpnia br. do godziny 1500 istnieje możliwość zamiany grup  po uprzednim złożeniu podania do  Dyrektora Szkoły

 
24
Maj
Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email
1.    Abramiuk Antonina
2.    Aftyka Jakub
3.    Antoniak Szymon
4.    Bajko Jakub
5.    Barwińska Julia
6.    Białek Piotr
7.    Białoszewski Hubert
8.    Bożym Maria
9.    Bronisz Wojciech
10.    Brzeziński Walentino
11.    Brzyski Oliwier
12.    Budzki Bartosz
13.    Budzyńska Iga
14.    Caban Julia
15.    Chwesiuk Gabriela
16.    Czarnota Filip
17.    Czarnota Weronika
18.    Czuchryta Kacper
19.    Czukiewski Michał
20.    Derecka Alicja
21.    Dzięgiel Alicja
22.    Dziuba Krzysztof
23.    Ferenc Filip
24.    Gdula Julia
25.    Gliwka Szymon
26.    Gnyp Karol
27.    Góźdź Oskar
28.    Grzegorczyk Aleksandra
29.    Gwóźdź Miłosz
30.    Iwanek Nikola
31.    Jach Marcel
32.    Jakubska Olivia
33.    Jankowski Krzysztof
34.    Jezior Adam
35.    Jezior Julian
36.    Karczewski Igor
37.    Karwat Kalina
38.    Kędzior Kaja
39.    Kępa Kornelia
40.    Kicińska Maja
41.    Klej Lena
42.    Kobyłko Zuzanna
43.    Kocełuch Lena
44.    Konstrat Hubert
45.    Kopeć Tymoteusz
46.    Kowalik Magdalena
47.    Kozicki Bartosz
48.    Kozicki Kacper
49.    Kozicki Szymon
50.    Koziński Janusz
51.    Kubiak Iga
52.    Kusyk Kacper
53.    Kuśmirek Iga
54.    Kuźma Natasza
55.    Łata Patryk
56.    Majcher Iga
57.    Malczewski Maksymilian

58.    Małyska Julia
59.    Marzęda Zuzanna
60.    Matyjaszczyk Aleksander
61.    Mazurek Dawid
62.    Meksuła Olaf
63.    Michalak Dawid
64.    Michna Jan
65.    Mika Aleksander
66.    Misiak Marcel
67.    Mitruk Hanna
68.    Mitura Aleksander
69.    Mrozowski Alan
70.    Mrozowski Arkadiusz
71.    Murak Iga
72.    Nowak Aleksandra
73.    Paprocki Andrzej
74.    Pasek Jakub
75.    Paśnik Karol
76.    Patrzylas Fabian
77.    Pełka Daniel
78.    Pilarczyk Sara
79.    Pożarowszczyk Bartłomiej
80.    Puzon Weronika
81.    Reszka Bogdan
82.    Rola Dawid
83.    Rola Dawid
84.    Rusinek Patrycja
85.    Sagan Klaudia
86.    Sawicka Alicja
87.    Seweryn Stella
88.    Siwek Kamil
89.    Skórka Szymon
90.    Smyl Martyna
91.    Sokół Filip
92.    Soroka Łucja
93.    Suchodolski Jakub
94.    Symbor Amelia
95.    Szalast Jeremi
96.    Szczepaniak Szymon
97.    Szostak Alicja
98.    Szostak Kaja
99.    Szymczak Martyna
100.    Tkaczyk Klara
101.    Turowski Eryk
102.    Wasak Amelia
103.    Waśkowicz Martyna
104.    Weremczuk Stanisław
105.    Wetoszka Aleksandra
106.    Więsyk Amelia
107.    Włoch Adrian
108.    Włodarczyk Alan
109.    Wójcik Jagoda
110.    Wrzecion Emilia
111.    Zbiciak Joanna
112.    Zbiciak Zuzanna
113.    Zielińska Natalia
114.    Zmysłowski Juliusz


Lista kandydatów nieprzyjętych do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2017/2018

1. Dec Filip
2. Olkiewicz Miłosz
3. Targoński Mikołaj

Uwaga!

Pisemne potwierdzenie woli zapisu w szkole: 25.05 - 31.05.2017 r.

 
24
Kwi
Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email

1. Antoniak Lena
2. Baran Bartosz
3. Bartkowicz Lena
4. Błaszczak Alicja
5. Brzyski Miłosz
6. Ciołek Joanna
7. Demucha Emilia
8. Domańska Aleksandra
9. Drewienkowski Mateusz
10. Dudek Natalia
11. Ferenc Magdalena
12. Filipek Bartłomiej
13. Flisiak Sylwia
14. Gierach Karolina
15. Iwan Szymon
16. Kobyłka Maria
17. Kornacki Adrian
18. Kosior Oliwier
19. Kościołek Arkadiusz
20. Kowalczyk Maja
21. Kusyk Kacper
22. Kutnik Igor
23. Kutnik Julita
24. Kuźma Jakub
25. Kuźma Lena
26. Ligęza Filip
27. Lipska Klara
28. Maluga Pola
29. Misiurski Szymon
30. Młynarska Oktawia
31. Mołda Nikola
32. Obodziński Franciszek
33. Pilsak Bartosz
34. Piwko Krzysztof
35. Potocki Miłosz
36. Pulińska Maja
37. Robak Bartosz
38. Serwin Alicja
39. Soroka Emilia
40. Sulowski Alan
41. Suracki Bartosz
42. Szczerba Julia
43. Tchórz Krzysztof
44. Urban Maja
45. Włoch Julita
46. Wnęk Martyna
47. Woliński Michał
48. Woliński Piotr
49. Wolski Filip
50. Wołowicz Wiktoria


Uwaga!
Pisemne potwierdzenie woli zapisu w szkole – 25-28.04.2017 r.

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

jex © 2017 SP3 Lubartów.