Strona główna Zapisy do kl. 0 - I
01
Kwi
Zapisy do I klasy sportowej o profilu pływanie PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci objętych obowiązkiem szkolnym
w roku szkolnym 2019/2020

 

Przypominamy osobom zainteresowanym powstaniem klasy pływackiej, że wraz z podaniem o przyjęcie dziecka do I klasy szkoły podstawowej należy pobrać w sekretariacie odpowiednie oświadczenie, w którym mogą Państwo wyrazić chęć zapisania dziecka do wyżej wymienionej klasy sportowej.

Warunkiem przyjęcia ucznia do klasy I jest:

  • bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony badaniami lekarskimi (zaświadczenie),
  • pozytywne zaliczenie testów sprawnościowych (zgodnie z kryteriami),
  • pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych.

 

Termin testów sprawnościowych zostanie podany na stronie internetowej pod koniec kwietnia. Proszę na bieżąco śledzić pojawiające się informacje.

 
01
Kwi
Zapisy do klas pierwszych PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci objętych obowiązkiem szkolnym

w roku szkolnym 2019/2020

 

Trwają zapisy do klas pierwszych dzieci:

- 7-letnich (rocznik 2012) objętych obowiązkiem szkolnym,

- 6-letnich (rocznik 2013) na wniosek rodzica, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są do szkoły z urzędu na podstawie zgłoszenia Rodziców/ Opiekunów prawnych.
Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy pierwszej na wniosek Rodziców/ Opiekunów prawnych – zgodnie z postępowaniem rekrutacyjnym.

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty (Dz. U. z dn. 3 stycznia 2014 r., poz.7), kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła będzie posiadała wolne miejsca.

Ustala się terminy postępowania rekrutacyjnego
do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie na rok szkolny 2019/2020:

 

Lp. Rodzaj czynności Termin
1. Składanie zgłoszeń dziecka do szkoły podstawowej od 1.04.2019 r. do 30.04.2019 r
2.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów
przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

20.05.2019 r. do godz. 15.00
3. Pisemne potwierdzenie woli zapisu w szkole 21.05.2019 r. do 27.05.2019 r.
4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów
przyjętych i kandydatów nieprzyjętych
3.06.2019 r.
5. Rekrutacja uzupełniająca od czerwca 2019
do 27 sierpnia 2019 r.
6. Procedura odwoławcza od czerwca 2019 r.
po ogłoszeniu listy dzieci przyjętych

 

Dokumenty do pobrania:

 

od czerwca 2019 r. po ogłoszeniu list dzieci przyjętych

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
 
27
Lut
UWAGA RODZICE 6-latków PDF Drukuj Email

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
ul. 1 Maja 66/74

Ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020 do oddziałów przedszkolnych 5- i 8-godzinnych.

 

ZAPEWNIAMY:
- profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę,
- indywidualne podejście do każdego dziecka,
- aktywizujące metody pracy,
- smaczne obiady,
- nowocześnie wyposażone sale,
- plac zabaw.

 

PROPONUJEMY BEZPŁATNIE:
- pomoc logopedy,
- wsparcie pedagoga i psychologa,
- opieka medyczna,
- zajęcia umuzykalniające – rytmikę,
- różnorodne imprezy kulturalne,
- lekcje biblioteczne,
- konkursy, prezentacje, projekty.

REKRUTACJA od 1 marca 2019 r. do 1 kwietnia 2019 r.

 

Więcej informacji: tel. 81 855-30-55

Powyższe informacje zostały podane w formie ogłoszenia na drzwiach szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.

 

Dodatkowe informacje

PLANUJEMY
- 2 oddziały przedszkolne 5- i 8-godzinne – nauczyciel + pomoc,
- wydzielone miejsce z 2 salami, korytarzem i szatnią na I piętrze skrzydła klas I-III,
- dostosowanie toalet do wieku dzieci,
- możliwość dostosowania dodatkowego pomieszczenia gospodarczego przy oddziałach przedszkolnych z przeznaczeniem m.in. do przygotowania herbaty podczas śniadania dzieci,
- spożywanie obiadów w stołówce szkolnej w czasie trwania zajęć lekcyjnych w klasach starszych.

Dokumenty do pobrania:
icon Zgłoszenie do oddziału przedszkolnego 2019/2020 (142.16 kB)
icon Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2019/2020 (260.35 kB)
icon Załącznik nr 1 do Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2019/2020 (75.95 kB)
icon Załącznik nr 2 do Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2019/2020 (64.24 kB)
icon Załącznik nr 3 do Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2019/2020 (59.61 kB)
icon Załącznik nr 4 do Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2019/2020 (59.5 kB)
icon Załącznik nr 5 do Wniosku o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej 2019/2020 (59.59 kB)

 
14
Maj
Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2018/1019 PDF Drukuj Email

Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2018/2019

  1. Baran Bartosz

  2. Belniak Florian

  3. Borysowska Maja

  4. Budzyński Krzysztof

  5. Bylina Maja

  6. Ciach Maja

  7. Czajka Nina

  8. Danił Klara

  9. Danił Maja

  10. Dejko Gabriel

  11. Dejko Maja

  12. Domin Marcel

  13. Drąg Wiktoria

  14. Flis Kamila

  15. Golak Jakub

  16. Goleń Igor

  17. Góźdź Hanna

  18. Góźdź Maja

  19. Góźdź Mikołaj

  20. Grottel Kajetan

  21. Grzesiuk Blanka

  22. Grzywacz Hanna

  23. Guz Gabriel

  24. Iskierka Mateusz

  25. Jaksim Szymon

  26. Jezior Natalia

  27. Kawecki Jakub

  28. Kilanowicz Kamil

  29. Kłoda Amelia

  30. Koc Nikodem

  31. Korzan Maksymilian

  32. Kosior Oliwier

  33. Kowalczuk Wojciech

  34. Kowalczyk Szymon

  35. Kowalski Marcin

  36. Kozak Antoni

  37. Koziej Jan

  38. Kruczek Adam

  39. Kruczek Maja

  40. Krzyżanowska Aleksandra

  41. Kulik Nikodem

  42. Kułak Emilia

  43. Kutnik Marcin

  44. Lato Wiktor

  45. Ligęza Filip

  46. Łukasiewicz Lena

  47. Machnikowski Julian

  48. Malczewski Adam

  49. Malesa Szymon

  50. Miąc Julia

51. Miąc Wiktoria

52. Mitura Lena

53. Mroczkowska Emilia

54. Nieścioruk Marcin

55. Paśnik Mikołaj

56. Powałka Alicja

57. Pszczoła Emilian

58. Pytka Dawid

59. Radomski Mateusz

60. Rafał Bartosz

61. Sagan Marcel

62. Scheffs Anna

63. Serwin Alicja

64. Skarżyńska Kaja

65. Skubiszewska Julia

66. Sposób Julia

67. Sputo Aleksander

68. Stachura Patryk

69. Staga Antoni

70. Stępińska Julia

71. Strep Helena

72. Suracki Bartosz

73. Sych Maciej

74. Szczepaniak Maja

75. Szczepaniak Mikołaj

76. Szczerba Julia

77. Szulik Kacper

78. Szyszko Wiktor

79.Świć Mateusz

80. Tarnowski Patryk

81. Tarnowski Stanisław

82. Tomasiak Hanna

83. Topyła Miłosz

84. Twardzik Julia

85. Warszawska Anna

86. Wertejuk Malwina

87. Wierzchoń Igor

88. Wierzchoń Jan

89. Wilkołazka Maria

90. Wolanin Olga

91. Wolski Alan

92. Woźniak Anna

93. Wójcik Szymon

94. Zalewski Dominik

95. Zbiciak Zuzanna

 

 

Uwaga!

Przypominamy o konieczności potwierdzenia przez Rodziców/Opiekunów woli przyjęcia w postaci pisemnego poświadczenia: 15.05.2018 r. – 30.05.2018 r.

icon Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego / szkoły podstawowej 2018/2019


Lista rezerwowa kandydatów do klas pierwszych spoza obwodu szkoły:

  1. Łyda Oliwia

  2. Małecki Ignacy

  3. Małecki Oskar

  4. Mazurek Oliwia

  5. Michna Emilia

  6. Sikorska Kalina

  7. Zdunek Anna

  8. Ziober Emilia

 

 
12
Kwi
Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019 PDF Drukuj Email

Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych
w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie na rok szkolny 2018/2019

 

Oddział 5-godzinny

  1. Biernacki Maciej
  2. Chilewski Oliwier
  3. Chojak Alicja
  4. Dejko Amelia
  5. Gjini Olivia
  6. Kaczor Lena
  7. Misiurek Marcin
  8. Mysiak Julia
  9. Pasikowska Pola
  10. Strachowska Laura
  11. Wasak Lena
  12. Wawruch Tymon

Oddział 8-godzinny

  1. Antoniak Oskar
  2. Bartkowicz Lena
  3. Bartnik Kamila
  4. Błaszczak Alicja
  5. Cieniuch Daria
  6. Derecki Aleksander
  7. Dudek Damian
  8. Dudek Natalia
  9. Ferenc Magdalena
  10. Filipiak Mikołaj
  11. Gajos Leonard
  12. Grzegorczyk Mikołaj
  13. Kisiel Aleksandra
  14. Kowalczyk Krzysztof
  15. Kozak Krystian
  16. Kozicki Fabian
  17. Lipski Filip
  18. Malicki Miłosz
  19. Mazurek Aleksander
  20. Paśnik Anastazja
  21. Plewka Jan
  22. Praczyk Franciszek
  23. Pytka Joanna
  24. Skrzypiec Michał
  25. Śliwka Adrian
  26. Wiśniewski Olaf
  27. Woźniak Dawid
  28. Wójcik Patryk
  29. Wygadańczuk Martyna

Uwaga!

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

do dnia 20 kwietnia 2018 r.

icon Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego / szkoły podstawowej 2018/2019

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5

jex © 2019 SP3 Lubartów.