Strona główna Organa Szkoły
Organa Szkoły
27
Lis
Zespół Kierowniczy PDF Drukuj Email


Dyrektor szkoły:

mgr Marian Bober

V-ce dyr.szkoły:

mgr Barbara Kurant

V-ce dyr.szkoły:

mgr Anna Zakaszewska


V-ce dyr.d/s administracyjnych:

Krzysztof Szabliński

Główny księgowy:

Barbara Sidor

Kadrowa:

mgr Małgorzata Dec

Przedstawiciele związków:

ZNP Solidarność
mgr Cezary Misiurski
mgr Leszek Berger


 
26
Lis
Kadra Pedagogiczna PDF Drukuj Email

Język polski:

  • mgr Grażyna Antoniuk
  • mgr Cezary Bartoń
  • mgr Agata Borzęcka
  • mgr Anna Janikowska
  • mgr Anna Kubicka
  • mgr Anna Machnio-Kasprowicz
  • mgr Aleksandra Pietraszek
  • mgr Teresa Pawelec
  • mgr Anna Zakaszewska
  • mgr Kinga Kasprzak
  • mgr Jadwiga Urszula Dobosz-Chruścik

  • Matematyka:

  • mgr inż. Ewa Ejsmentewicz
  • mgr Barbara Juszczyńska
  • mgr Agnieszka Lipska
  • mgr Agnieszka Rysiowska
  • mgr Katarzyna Skubiszewska
  • mgr Anna Zbiciak
  • mgr Ewa Obroślak
  • mgr Agnieszka Lipska
  • Więcej…
     
    25
    Lis
    Prezydium Rady Rodziców PDF Drukuj Email


    PREZYDIUM RADY RODZICÓW
    W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

    1. Anna Szczygieł – PRZEWODNICZĄCY PREZYDIUM

    2. Kamila Niziołek-Duda – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO

    3. Agnieszka Wolińska – SEKRETARZ

    4. Paweł Brynda - CZŁONEK

    5. Grzegorz Czerski - CZŁONEK

    6. Ewa Badyoczek-Brzyska - CZŁONEK

    7. Marcin Kowalski - CZŁONEK

    8. Wojciech Bielawski - CZŁONEK

    9. Łukasz Domański - CZŁONEK

     


     
    24
    Lis
    Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email

    2016/2017

    Przydział funkcji w Samorządzie:

    Przewodniczący: Iga Babczyńska VIe

    Z-ca przewodniczącego: Klaudia Pasek VId.

     

    Praca w sekcjach:

    Sekcja sportowa:

    Szymon Lewtak Vc

    Krzysztof Zalewski VIc

    Antoni Obodziński IIIs

    Sekcja kulturalna:

    Piotr Najda VIe

    Jakub Wójtowicz Vd

    Dawid Górny IIId

    Sekcja plastyczna:

    Weronika Duda IVd

    Karina Szczepaniak Vc

    Olaf Grzelak Ve

     
    Więcej artykułów…



    jex © 2018 SP3 Lubartów.
     

     

     

     

    Dziś imieniny obchodzą:
    Laura, Emil, Wawrzyniec

     

     

    listopad 2018
    P W Ś C Pt S N
    29 30 31 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 1 2